Český tenisový svaz
Datum:
31.-31.08.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (200)
Kódové číslo:
916736
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Blecha Václav
Dobrovského 791
266 01 Beroun
Tel. (1):
603167766
E-mail:
vasekblecha@seznam.cz
Internet:
tklb.cz

Poznámka pořadatele:

Pořadí utkání v sobotu 31.srpna

09.00 Mařata/Pos, Petrásek/Cenklová, Matoušková/Hnátek, Merunová/Hrušková, Hovorka/Doležalová, Soluceva-Pintíř
09.20 Chmelař/Nejedlý, Piovarčí/Bělohlávek
09.30 Zimová/Janda, Švec/Tvrzská, Buriánová/Kocanda, Šafrová/Homola




Prezentace hráčů a hráček bude probíhat v pátek 30.srpna mezi 15-18 hodinou. Losování se uskuteční v v klubovně TJ Lokomotiva Beroun v 18.30 hodin. Hrací plán bude online okolo 19.30 hodin.

Program na hrací den, to je sobota 31.srpna, bude začínat v 9.00 hodin. Jmenovitě bude program rozepsán a uveřejněn online po losování v pátek.

Možnost rozehry je na dvorcích od 8.30 hodin v sobotu.

Během celého turnaje je dispozici velký výběr pokrmů a nápojů v klubovně tenisového oddílu.

Tenisový areál Na Ostrově LB se nachází mezi řekami Berounkou a Litavkou za zimním stadionem. Podél řeky Berounky je možno přijet autem až na klubové parkoviště.

GPS : 49.9623656N, 14.0817944E

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
15.03.2019 17:33:33
2.
Tvrzská Amélie 21.03.2011 SPORT EDEN Beroun volná karta
18.03.2019 22:33:37
3.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
25.03.2019 21:15:28
4.
Burianová Lucie 20.02.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
27.03.2019 21:47:55
5.
Ježek Ondřej 27.08.2011 SK Aritma Praha volná karta
03.07.2019 15:04:56
6.
Janda Jan 18.08.2010 T.J. Sokol Lety volná karta
07.07.2019 14:54:19
7.
Nejedlý Oskar 02.06.2011 Sportclub Řevnice, z.s. volná karta
20.07.2019 13:41:39
8.
Matoušková Tereza 14.01.2010 Tenis Cibulka volná karta
29.07.2019 12:31:03
9.
Zimová Lela 09.07.2010 TK Sparta Praha volná karta
03.08.2019 17:25:52
10.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s. volná karta
05.08.2019 10:19:12
11.
Hampl Tomáš 30.04.2010 Tempo Praha volná karta
05.08.2019 15:39:16
12.
Petrásek Ella Martina 18.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
16.08.2019 09:44:06
13.
Šafrová Klaudie 17.03.2011 Lokomotiva Beroun volná karta
18.08.2019 18:04:54
14.
Solucevova Anna 25.10.2010 Sokol Králův Dvůr volná karta
19.08.2019 09:27:22
15.
Cenklová Adriana 11.02.2010 TK Sparta Praha volná karta
24.08.2019 10:20:57
16.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha volná karta
24.08.2019 23:32:03
17.
Hrušková Kristýna 28.12.2010 Sokol Králův Dvůr volná karta
25.08.2019 08:55:16
18.
Homola Matyáš 21.09.2010 Slavoj Český Brod volná karta
25.08.2019 09:20:42
19.
Kocanda Petr 19.07.2010 TJ Spoje Praha volná karta
25.08.2019 19:20:18
20.
Doleželová Alžběta 02.03.2010 SPORT EDEN Beroun volná karta
27.08.2019 09:13:24
21.
Merunová Veronika 07.03.2011 Sokol Králův Dvůr volná karta
27.08.2019 09:21:01
22.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán volná karta
27.08.2019 11:05:07
23.
Piovarči Emily 11.08.2011 TK Sparta Praha volná karta
27.08.2019 21:57:47
24.
Pintíř Jan 12.03.2010 Lokomotiva Beroun volná karta
29.08.2019 17:14:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Vejsada David 06.07.2010 -  
30.08.2019 10:07:32
2.
Pos Dominik 22.01.2010 Sokol Králův Dvůr  
30.08.2019 10:07:57
3.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
30.08.2019 10:15:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
rosolová rozálie 15.03.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
07.08.2019 08:32:52
2.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s. odhlášeno hráčem
11.08.2019 16:08:06
3.
Dlouhý Lukáš 06.01.2010 LTC Slovan Kladno odhlášeno hráčem
17.08.2019 12:49:54
4.
Stáňová Šárka 01.01.2011 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
19.08.2019 11:37:35
5.
Řehoř Benjamín 30.03.2012 TK Lokomotiva Plzeň z.s. odhlášeno hráčem
22.08.2019 23:04:29
6.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005 odhlášeno hráčem
23.08.2019 10:04:20
7.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou odhlášeno hráčem
24.08.2019 09:08:53
8.
Settle Andrew Michael 04.02.2011 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno hráčem
25.08.2019 13:03:35
9.
Hlaváčková Anna 25.08.2010 - odhlášeno hráčem
27.08.2019 17:59:02
10.
Jelínková Adéla 29.01.2011 Sokol Králův Dvůr odhlášeno pořadatelem
27.08.2019 20:45:01
11.
Fikáčková Andrea 08.04.2011 Lokomotiva Zdice odhlášeno hráčem
28.08.2019 21:59:45
12.
Klika Adam 02.08.2010 Lokomotiva Zdice odhlášeno pořadatelem
30.08.2019 12:56:30