Český tenisový svaz

Burianová Lucie

Datum narození:
20.02.2010
Platnost reg. do:
08.10.2021
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Hořovice (4) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
2.
27 - III. třída C
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Rakovník (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Hořovice (4) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
2.
27 - III. třída C
28.6.2020 NT 5.7.2020, LTC Rakovník (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ TK Neratovice (8) - Lokomotiva Beroun (1)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, TJ TK Neratovice (8) - Lokomotiva Beroun (1)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - III. třída E
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Beroun B (4) - SPORT EDEN Beroun B (5)
0
2.
49 - III. třída E
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš B (2) - Lokomotiva Beroun B (4)
1
3.
49 - III. třída E
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Roja Příbram B (7) - Lokomotiva Beroun B (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - III. třída E
7.6.2020 NT 13.6.2020, Lokomotiva Beroun B (4) - SPORT EDEN Beroun B (5)
0
2.
49 - III. třída E
21.6.2020 NT 25.6.2020, Tenis Dobříš B (2) - Lokomotiva Beroun B (4)
1
3.
49 - III. třída E
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Roja Příbram B (7) - Lokomotiva Beroun B (4)
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6