Název: |
3. Sparta Head Babytenis Tour L19 - ČTYŘHRY |
Datum: |
21.-21.07. |
Pořadatel: |
TK Sparta Praha (200) |
Místo konání: |
TK Sparta - Stromovka |
Kódové číslo: |
916636 |
Dvorců + povrch: |
8 antuka |
Míče: |
Head |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
60 |
Prezentace v |
Ne do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Riklová Alice |
Za Císařským mlýnem 1115/2 | |
170 00 Praha 7 | |
Tel. (1): |
608 811 366 |
E-mail: |
ariklova@seznam.cz |
Internet: |
www.tkspartapraha.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 16.03.2019 13:52:43 |
|
2. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 16.03.2019 22:11:38 |
|
3. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 16.03.2019 23:17:51 |
|
4. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 17.03.2019 09:42:03 |
|
5. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 18.03.2019 08:53:53 |
|
6. |
Holubová Eliška | 12.09.2010 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. | 18.03.2019 15:49:28 |
|
7. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 19.03.2019 11:49:04 |
|
8. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 21.03.2019 16:46:38 |
|
9. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 22.03.2019 12:55:13 |
|
10. |
Zajíčková Kateřina | 07.02.2010 | TK Sparta Praha | 23.03.2019 22:53:39 |
|
11. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 24.03.2019 22:01:17 |
|
12. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 26.03.2019 19:59:54 |
|
13. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 26.03.2019 20:14:33 |
|
14. |
Kovačková Jana | 13.06.2010 | TK Sparta Praha | 26.03.2019 20:35:56 |
|
15. |
Dvořáková Denisa | 09.01.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 27.03.2019 12:01:32 |
|
16. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 28.03.2019 15:18:01 |
|
17. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 28.03.2019 21:51:02 |
|
18. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 30.03.2019 15:54:42 |
|
19. |
Rieser Sedrik Aurelius | 15.01.2010 | TK Olymp Praha | 04.04.2019 22:48:03 |
|
20. |
Kouba Vojtěch | 22.01.2010 | TK Škoda Plzeň z.s. | 05.04.2019 13:52:19 |
|
21. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 09.04.2019 08:19:03 |
|
22. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 17.04.2019 18:49:15 |
|
23. |
Kaslová Sofie | 29.08.2010 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 19.04.2019 11:38:39 |
|
24. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 24.04.2019 22:14:18 |
|
25. |
Plecháč Šimon | 01.11.2010 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | 24.04.2019 22:39:35 |
|
26. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 02.05.2019 08:49:38 |
|
27. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 06.05.2019 10:29:23 |
|
28. |
Radová Sofie | 21.01.2010 | SK HAMR, z.s. | 07.05.2019 16:24:53 |
|
29. |
Bílek Dominik | 22.11.2010 | TO Sokol Nehvizdy | 09.05.2019 22:13:08 |
|
30. |
Chlumská Laura | 25.03.2010 | TK Sparta Praha | 14.05.2019 12:48:22 |
|
31. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 16.05.2019 13:12:45 |
|
32. |
Ježek Vojtěch | 13.05.2010 | LTK Liberec | 19.05.2019 19:26:40 |
|
33. |
Zapletal Jindřich | 16.05.2011 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | 27.05.2019 21:27:37 |
|
34. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 01.06.2019 22:26:01 |
|
35. |
Vondráčková Michaela | 06.06.2010 | SK Meteor Praha | 04.06.2019 14:19:22 |
|
36. |
Coxon Ben | 06.10.2011 | - | 06.06.2019 19:52:27 |
|
37. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | 22.06.2019 15:01:50 |
|
38. |
Michna Lisa | 26.07.2012 | TK Sparta Praha | 24.06.2019 09:05:19 |
|
39. |
Vernerová Sabina | 05.01.2010 | I.ČLTK Praha | 29.06.2019 15:54:47 |
|
40. |
Jančarová Mariana | 01.11.2010 | TK Sparta Praha | 30.06.2019 20:06:42 |
|
41. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 04.07.2019 11:00:25 |
|
42. |
Jelínková Adéla | 10.01.2011 | TK Olymp Praha | 04.07.2019 15:25:50 |
|
43. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 07.07.2019 14:22:09 |
|
44. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 07.07.2019 14:28:52 |
|
45. |
Václavek Tomáš | 16.04.2010 | TK Mohelnice, z.s. | 08.07.2019 13:05:20 |
|
46. |
Dvořák Jonáš | 09.05.2011 | TK Neridé | 09.07.2019 19:04:27 |
|
47. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 09.07.2019 19:10:22 |
|
48. |
Šmejcký Marek | 03.11.2010 | I.ČLTK Praha | 09.07.2019 22:08:28 |
|
49. |
Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. | 11.07.2019 12:38:23 |
|
50. |
Opat Jan | 07.10.2010 | TK LTC Děčín | 12.07.2019 10:10:53 |
|
51. |
Pavlu Denis | 01.07.2010 | TK RAPID LIBEREC | 12.07.2019 22:42:54 |
|
52. |
Nermuťová Melisa | 21.04.2010 | TK Ústí n. Orlicí | 15.07.2019 10:46:06 |
|
53. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | 15.07.2019 12:01:49 |
|
54. |
Přikrylová Kateřina | 28.08.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 15.07.2019 13:13:29 |
|
55. |
Flekalová Lucie | 21.06.2011 | Lokomotiva Praha | 15.07.2019 16:08:20 |
|
56. |
Andrlová Katka | 07.08.2011 | TJ Spoje Praha | 16.07.2019 11:45:41 |
|
57. |
Limon Oliver | 10.07.2010 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 16.07.2019 14:03:35 |
|
58. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 16.07.2019 15:41:09 |
|
59. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 16.07.2019 23:01:55 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Krejčíková Viktorie | 03.01.2011 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 30.06.2019 12:49:04 |
2. |
Havlová Klára | 18.10.2010 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 12:37:26 |
3. |
Havel Tomáš | 14.03.2010 | TK AGROFERT Prostějov | odhlášeno hráčem | 16.07.2019 14:31:44 |
4. |
Blažková Barbora | 10.06.2011 | LTK Liberec | odhlášeno hráčem | 17.07.2019 08:20:48 |
5. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | odhlášeno pořadatelem | 19.07.2019 17:20:26 |
6. |
Koucká Barbora | 22.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno pořadatelem | 19.07.2019 17:25:09 |
7. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | odhlášeno pořadatelem | 19.07.2019 17:26:27 |