Český tenisový svaz
Název:
3. Sparta Head Babytenis Tour L19 - ČTYŘHRY
Datum:
21.-21.07.
Pořadatel:
TK Sparta Praha (200)
Místo konání:
TK Sparta - Stromovka
Kódové číslo:
916636
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Head
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
60
Prezentace v
Ne do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Riklová Alice
Za Císařským mlýnem 1115/2
170 00 Praha 7
Tel. (1):
608 811 366
E-mail:
ariklova@seznam.cz
Internet:
www.tkspartapraha.cz

Poznámka pořadatele:

Přihlašujte děti pouze pokud mají parťáka do čtyřhry. Domluvené dvojice prosím zasílejte na adresu ariklova@seznam.cz. Do turnaje budou přijati pouze hráči/hráčky přihlášené přes IS ČTS.
Pravidla turnajů najdete v sekci výsledky.
Masters se koná 1.9.2019.
Prosím mějte na paměti, že v případě nevhodného chování hráčů nebo rodičů budou použity sankce podle '' Soutěžního řádu" ČTS - (napomenutí, trestný bod, trestná hra, skreč).
Příjmáme všechny přihlášené dvojice.
Pozor, hraje se s míči Head.
Prezentace mezi 8.30 - 9.00 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Zapský Tobiáš 12.01.2011 TK Sparta Praha  
16.03.2019 13:52:43
2.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TK Sparta Praha  
16.03.2019 22:11:38
3.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Sparta Praha  
16.03.2019 23:17:51
4.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.  
17.03.2019 09:42:03
5.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha  
18.03.2019 08:53:53
6.
Holubová Eliška 12.09.2010 SK Aritma Praha  
18.03.2019 15:49:28
7.
Roček Eduard 31.01.2011 SK Aritma Praha  
19.03.2019 11:49:04
8.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko  
21.03.2019 16:46:38
9.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha  
22.03.2019 12:55:13
10.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Neridé  
23.03.2019 22:53:39
11.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 SK HAMR, z.s.  
24.03.2019 22:01:17
12.
Hovorka Hugo 21.04.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
26.03.2019 19:59:54
13.
Šebek Filip 08.07.2011 TK Sparta Praha  
26.03.2019 20:14:33
14.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha  
26.03.2019 20:35:56
15.
Dvořáková Denisa 09.01.2010 TK Písek  
27.03.2019 12:01:32
16.
Horáček Filip 14.12.2011 TK Sparta Praha  
28.03.2019 15:18:01
17.
Bělohlávek Petr 11.01.2011 Sportclub Řevnice, z.s.  
28.03.2019 21:51:02
18.
Kačín Ondřej 30.07.2011 SK HAMR, z.s.  
30.03.2019 15:54:42
19.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 SK Tenis Mýto, o.s.  
04.04.2019 22:48:03
20.
Kouba Vojtěch 22.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.  
05.04.2019 13:52:19
21.
Michna Gabriel 06.07.2011 SK HAMR, z.s.  
09.04.2019 08:19:03
22.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
17.04.2019 18:49:15
23.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.  
19.04.2019 11:38:39
24.
Vtelenský Matěj 21.07.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav  
24.04.2019 22:14:18
25.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav  
24.04.2019 22:39:35
26.
Pšeničny Dima 23.04.2010 I.ČLTK Praha  
02.05.2019 08:49:38
27.
Jaroš Vojta 26.02.2011 LTK Liberec  
06.05.2019 10:29:23
28.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.  
07.05.2019 16:24:53
29.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy  
09.05.2019 22:13:08
30.
Chlumská Laura 25.03.2010 SK Meteor Praha  
14.05.2019 12:48:22
31.
Švec Daniel 26.01.2010 TJ Slavia Radonice  
16.05.2019 13:12:45
32.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 Start Liberec  
19.05.2019 19:26:40
33.
Zapletal Jindřich 16.05.2011 TK SK Dobrá Voda u Č.B.  
27.05.2019 21:27:37
34.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany  
01.06.2019 22:26:01
35.
Vondráčková Michaela 06.06.2010 SK Meteor Praha  
04.06.2019 14:19:22
36.
Coxon Ben 06.10.2011 -  
06.06.2019 19:52:27
37.
Tomáš Navarra 26.01.2011 TJ Sokol Vysočany  
22.06.2019 15:01:50
38.
Michna Lisa 26.07.2012 SK HAMR, z.s.  
24.06.2019 09:05:19
39.
Vernerová Sabina 05.01.2010 I.ČLTK Praha  
29.06.2019 15:54:47
40.
Jančarová Mariana 01.11.2010 TK Olymp Praha  
30.06.2019 20:06:42
41.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK Olymp Praha  
04.07.2019 11:00:25
42.
Jelínková Adéla 10.01.2011 TK Sparta Praha  
04.07.2019 15:25:50
43.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.  
07.07.2019 14:22:09
44.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.  
07.07.2019 14:28:52
45.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK AGROFERT Prostějov  
08.07.2019 13:05:20
46.
Dvořák Jonáš 09.05.2011 Slavoj Český Brod  
09.07.2019 19:04:27
47.
Martinovský Tobiáš 23.02.2011 Tenis club Úvaly  
09.07.2019 19:10:22
48.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha  
09.07.2019 22:08:28
49.
Pelda Martin 26.03.2010 LTK Liberec  
11.07.2019 12:38:23
50.
Opat Jan 07.10.2010 TK LTC Děčín  
12.07.2019 10:10:53
51.
Pavlu Denis 01.07.2010 TK RAPID LIBEREC  
12.07.2019 22:42:54
52.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK  
15.07.2019 10:46:06
53.
Filipová Kateřina 07.04.2010 TC Dvůr Králové, z.s.  
15.07.2019 12:01:49
54.
Přikrylová Kateřina 28.08.2010 TK Sparta Praha  
15.07.2019 13:13:29
55.
Flekalová Lucie 21.06.2011 TK Sparta Praha  
15.07.2019 16:08:20
56.
Andrlová Katka 07.08.2011 TK Sparta Praha  
16.07.2019 11:45:41
57.
Limon Oliver 10.07.2010 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.  
16.07.2019 14:03:35
58.
Chmelař Marek 09.07.2010 TK Sparta Praha  
16.07.2019 15:41:09
59.
Polášek Oliver 10.08.2011 TK Sokol Horní Počernice,p.s.  
16.07.2019 23:01:55

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
poznámka
datum přihlášení
1.
Krejčíková Viktorie 03.01.2011 TK Neridé odhlášeno hráčem
30.06.2019 12:49:04
2.
Havlová Klára 18.10.2010 TK Sparta Praha odhlášeno hráčem
16.07.2019 12:37:26
3.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov odhlášeno hráčem
16.07.2019 14:31:44
4.
Blažková Barbora 10.06.2011 LTC Mladá Boleslav o.s. odhlášeno hráčem
17.07.2019 08:20:48
5.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 17:20:26
6.
Koucká Barbora 22.07.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 17:25:09
7.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Sparta Praha odhlášeno pořadatelem
19.07.2019 17:26:27