Název: |
SAPE CUP |
Datum: |
03.-03.03. |
Pořadatel: |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (300) |
Místo konání: |
Ml.Boleslav-Bezděčín |
Kódové číslo: |
906649 |
Dvorců + povrch: |
5 umělá tráva |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace v |
Ne do 12:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Pecák Pavel |
Pražská brána 108 | |
29301 Mladá Boleslav | |
Tel. (1): |
723 651 348 |
E-mail: |
pecak.pavel@seznam.cz |
Internet: |
www.sportcentrum-mb.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Kočí Jakub | 05.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2018 05:28:02 |
2. |
Vtelenský Matěj | 21.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2018 05:31:48 |
3. |
Volšička Vojtěch | 21.10.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2018 09:20:04 |
4. |
Hofmanová Kristýna | 02.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.11.2018 17:48:11 |
5. |
Petrásek Ella Martina | 18.08.2011 | TK Sparta Praha | volná karta | 02.11.2018 04:47:56 |
6. |
Čižinská Emma | 18.02.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 02.11.2018 11:03:57 |
7. |
Velek Jan | 20.03.2011 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 06.11.2018 11:57:48 |
8. |
Velková Vanessa | 01.05.2012 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 06.11.2018 12:00:58 |
9. |
Plešková Eliška | 14.02.2011 | LTC Mladá Boleslav z.s. | volná karta | 12.11.2018 15:37:04 |
10. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 13.11.2018 00:21:19 |
11. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 17.12.2018 22:21:49 |
12. |
Kolesár Jaroslav | 04.04.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 01.01.2019 21:13:24 |
13. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | volná karta | 04.01.2019 13:17:33 |
14. |
Navarra Tomáš | 26.01.2011 | TJ Sokol Vysočany | volná karta | 29.01.2019 21:35:55 |
15. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | volná karta | 03.02.2019 19:09:03 |
16. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 04.02.2019 10:42:12 |
17. |
Filipová Kateřina | 07.04.2010 | TK Sparta Praha | volná karta | 18.02.2019 19:04:18 |
18. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 18.02.2019 20:21:01 |
19. |
Mrkvička František | 22.02.2010 | Chlumec n/Cidlinou | volná karta | 26.02.2019 22:01:12 |
20. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 28.02.2019 18:25:52 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | odhlášeno hráčem | 04.11.2018 18:55:08 |
2. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | odhlášeno hráčem | 18.12.2018 15:09:56 |
3. |
Koucká Barbora | 22.07.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 14.02.2019 19:39:29 |
4. |
Tarič Tobiáš | 11.06.2010 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 11:54:27 |
5. |
Čižinská Mia | 29.02.2012 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 20.02.2019 20:21:08 |
6. |
Černý Matyáš | 13.03.2010 | SK Žalov | odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:46:22 |
7. |
Žáčková Marcela | 26.11.2010 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 25.02.2019 20:33:39 |
8. |
Settle Andrew Michael | 04.02.2011 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | odhlášeno hráčem | 26.02.2019 10:27:30 |
9. |
Plecháč Šimon | 01.11.2010 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | odhlášeno hráčem | 28.02.2019 12:50:48 |