Český tenisový svaz
Název:
LODM 2019 (Letní olympiáda dětí a mládeže 2019)
Datum:
24.-27.06.
Pořadatel:
LTK Liberec (P)
Místo konání:
Fibichova 929, 46001 Liberec
Kódové číslo:
816400
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Trsek Tomáš
Fibichova 1377/8
460 01 Liberec
Tel. (1):
776 763 663
E-mail:
info@ltkliberec.cz

Poznámka pořadatele:

Důležité informace pro účastníky trenéry :
NEDĚLE:
možnost rozehry jednotlivých krajů - 10.30 - 14.30. V tomto čase se budete i ubytovávat na TUL - tak si zjistěte své časy ubytování a s tím si slaďte rozehru. - možnost zápisu přímo v areálu ( LBC + JBC) od 10.30 / nebude problém rozehrávky i staršiho žactva v LBC ( ale počítejte max 30 min pro výpravu. )

LOSOVÁNÍ : mladší + starší žactvo dohromady - 12.30 areál LTK Liberec ( jedete ve dvou trenérech - tak se pokuste alespoň jednoho zástupce na los poslat - ale není podmínkou.) Pro kraje, které přijedou až po losovaní : Prosím do 12.30 nahlaste případné změny nominací hráčů.


Odjezd všech tenistů na slavnostní zahájení 15:30 od kolejí TUL.

Během odpoledne již bude zde program zápasů na pondělí.

Schůzka trenerů přesunuta na 8.00 pondělí.

Pondělí : rozehry krajů 7:00 - 8:30 dle daného rozpisu na nástěnce klubů - bude zveřejněno i zde v neděli odpoledne

8.30 start zápasů - apelujeme na příjezd všech hráčů již na ranní rozehru / v dopoledních hodinách se u areálu LTK poběží v rámci ODM triatlon a nebude možné autem vjíždět ani vyjíždět ( omezení na cca 2hod)

v případě dotazů volejte v pátek - sobota 08:30 - 16:00 na tele 776 763663 - Tomáš Trsek

Na turnaj se hráči nepřihlašují !!! Nominační kritéria : -dle jednotlivých OTS -za každý kraj nominace 2 hráči/ hráčky-bude aktualizováno po uzávěrce nominací jednotlivých krajů Losování : neděle 23.6. – bude upřesněno místo a čas-Hráči budou nasazeni podle platných žebříčků a vylosováni tak, že zástupci krajů budou v opačných polovinách hracího plánu. Tréninky na neděli : Vedoucí trenéři jednotlivých výprav zadají u organizátorů nejpozději 2dny před začátkem akce Časový rozpis : 1. den 24.6. pondělí (8:30 – 20:00 hodin) 1. kolo dvouher 2. kolo dvouher 2. den 25.6. úterý (8:30 – 20:00 hodin) čtvrtfinále dvouher 1. kolo čtyřher 2. kolo čtyřher 3. den 26.6. středa (8:30 – 20:00 hodin) semifinále dvouher semifinále čtyřher 4. den 27.6. čtvrtek (9:00 – 15:00 hodin) finále dvouhry finále čtyřhry zápas o 3. místo dvouhry zápas o 3. místo čtyřhry Tomáš Trsek-776 763 663
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK AGROFERT Prostějov
15
60
 
olomoucký
03.06.2019 17:42:09
2.
Linhartová Nela 12.04.2007 I.ČLTK Praha
17
60
 
středočeský
03.06.2019 17:41:38
3.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
21
45
 
ústecký
03.06.2019 17:45:40
4.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
22
45
 
středočeský
03.06.2019 17:53:47
5.
Valentová Karolina 19.06.2007 TC Brno.
23
45
 
jihomoravský
03.06.2019 17:47:11
6.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
24
45
 
olomoucký
03.06.2019 17:47:40
7.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
27
45
 
plzeňský
03.06.2019 17:57:29
8.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
44
35
 
Praha
03.06.2019 17:51:31
9.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
46
30
 
Praha
03.06.2019 17:51:55
10.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
47
30
 
jihočeský
03.06.2019 18:25:30
11.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
53
30
 
jihomoravský
03.06.2019 17:59:30
12.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
54
30
 
moravskoslezský
03.06.2019 17:58:02
13.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
64
25
 
pardubický
03.06.2019 17:44:33
14.
Rakoušová Kateřina 11.09.2007 TK Hlinsko
68
25
 
pardubický
03.06.2019 17:44:07
15.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
71
25
 
jihočeský
03.06.2019 17:45:01
16.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
72
25
 
Vysočina
03.06.2019 17:41:08
17.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
74
25
 
karlovarský
03.06.2019 17:54:17
18.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
78
25
 
zlínský
03.06.2019 17:50:55
19.
Svítilová Adéla 21.09.2007 TK Spartak Jihlava
81
25
 
Vysočina
03.06.2019 17:46:06
20.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
84
20
 
moravskoslezský
03.06.2019 17:46:34
21.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
84
20
 
plzeňský
04.06.2019 11:49:32
22.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
88
20
 
ústecký
03.06.2019 17:43:17
23.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
88
20
 
karlovarský
03.06.2019 18:54:58
24.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
93
20
 
zlínský
03.06.2019 17:43:43
25.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
151
15
 
liberecký
03.06.2019 17:42:43
26.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
164
15
 
královéhradecký
03.06.2019 17:56:41
27.
Bratršovská Barbora 14.03.2008 LTK Liberec
176
15
 
liberecký
03.06.2019 17:54:50
28.
Chrisstoffels Floortje 08.06.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
 
královéhradecký
04.06.2019 11:41:39