Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TO VOKD Ostrava-Poruba
Datum:  22.-24.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Motyková Adéla
 
 
 
Piteráková Dominika
7:6, 6:4
 
Hartingerová Sára
7:6, 6:4
 
Kvitová Valentina
7:6, 6:1
 
Plšková Zuzana
6:4, 6:3
 
Branná Sára
6:1, 6:2
 
Kostková Tereza
7:6, 6:2
 
Žáčková Nikol
6:4, 6:0
 
 
 
Žáčková Kamila
6:0, 6:2
 
Cieslarová Barbara
6:2, 6:1
 
Minarovičová Nina
6:0, 6:1
 
Hájková Laura
6:0, 6:0
 
Žáčková Nela
6:0, 6:2
 
Otáhalová  Viktorie
6:0, 6:1
 
Polášková Adriana
7:6, 6:3
 
Drozdová Ella
6:1, 6:4
 
Roiková Natalie
6:1, 6:3
 
Bečičková Laura
7:6, 6:2
 
Salaiová Vanesa
7:6, 3:6, 1:0
 
Knápková Natali
6:0, 6:0
 
 
6:2, 7:6
 
Klar Veronika
 
Pinková Veronika
6:4, 6:1
 
Dihlová Nela
6:2, 6:0
 
Macura Sidney
6:1, 6:2
 
Bódiová Lucie
6:1, 6:0
 
Vrajíková Rozálie
6:3, 6:1
 
Kohutová Nikola
6:0, 6:1
 
Pavlišová Ellen
6:2, 6:4
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Martinovič Jan (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Hráčka Gabzdylová Natalie omluvena pro nemoc.
Počet účastníků28
NasazeníBH
Motyková Adéla 2859
Pavlišová Ellen 3139
Klar Veronika 3249
Žáčková Nikol 4096
Pinková Veronika 5346
Otáhalová Viktorie 5576
Polášková Adriana 6524
Kostková Tereza 7234
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 812022

Piteráková Dominika - Piteráková  Natálie
 
 
 
Branná Sára - Kohutová Nikola
6:2, 7:6
 
Kostková Tereza - Roiková Natalie
7:6, 6:0
 
Klar Veronika - Cieslarová Barbara
6:4, 7:5
 
 
 
 
6:1, 3:6, 1:0
 
Drozdová Ella - Bódiová Lucie
 
Macura Sidney - Vrajíková Rozálie
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:7, 1:0
 
Polášková Adriana - Salaiová Vanesa
 
Hartingerová Sára - Minarovičová Nina
scr.
 
Kvitová Valentina - Plšková Zuzana
6:2, 6:0
 
 
6:0, 6:1
 
Pavlišová Ellen - Otáhalová  Viktorie
 
Rozhodčí turnaje: Martinovič Jan (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Piteráková Natálie 6925
Pavlišová Ellen 3139
Klar Veronika 3249
Otáhalová Viktorie 5576
Polášková Adriana 6524
Kostková Tereza 7234
Plšková Zuzana 7894
Bódiová Lucie 8574
Kategorie : 4Součet BH: 65
Kódové číslo akce: 814022

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
GAJDZICOVÁ Bára06.09.2008TC Třinec
Ondroušková Erika16.09.2008TK Bystřice p.H.
Gabzdylová Natálíe18.05.2009Městský tenisový klub Karviná

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pavlišová Ellen23.01.2008TK Slavia Orlová
Hájková Laura28.11.2009Tenisklub7
Piteráková Natálie27.08.2007Tenisový klub Veřovice, z.s.