Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 21.-23.05. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Svoboda Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Matěj | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Zázvorka Tomáš | 6:2, 5:7, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Hozák David | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nový Dominik | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kohoutek Jan | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Podolan Petr | | 3:6, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Matouš | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kokeš Daniel | | | 3:6, 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Wohlrab David | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Loconte Niccolo | | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Jan | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janis Tomáš | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Adam Vítězslav | 7:5, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Štefanov Matěj | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jehlička Matěj | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Benda Patrik | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pleva Jan | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ullrych Roman | | | 6:4, 3:6, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Putna Zdeněk | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Batík Jaroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Nechanický Michal | | | | | | 6:0, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejza Lukáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Korselt Ondřej | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Souček Matěj | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Maxa Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Dufek Matěj | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | 4:6, 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nosek Jan | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Habenicht Jan | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Roškot Viktor | | | | | 6:3, 3:6, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Král Jan | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jedlička Michal | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Koudelka Martin | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kalaš Radek | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kadlec Daniel | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sigl Gustav | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Černý Matyáš | | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Čech Michael | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bulín Pavel | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl - A |
Poznámka pořadatele: vítěz přeborů Svoboda Matyáš |
| Počet účastníků | 41 | Nasazení | CŽ | BH | Svoboda Matyáš | 51 | 35 | Bulín Pavel | 97 | 25 | Svoboda Jan | 141 | 20 | Vrba Jan | 197 | 15 | Roškot Viktor | 202 | 15 | Loconte Niccolo | 210 | 15 | Nechanický Michal | 222 | 15 | Batík Jaroslav | 243 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 712900 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pakura Robert | 06.04.2001 | TK LTC Děčín | Kurilla Matyáš | 30.11.2001 | TCEN Hrádek nad Nisou |
|