Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tygr Open
Pořadatel:  ŽLTC Brno
Datum:  12.-14.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Veigl Jakub
 
 
 
Vaculík Robin
6:0, 6:0
 
Hanák David
6:1, 6:4
 
Maňásek Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Klakurka Lukáš
 
Kománek Daniel
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5 (6)
 
Bohata Daniel
 
Macháč Max Mikuláš
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Goldman Jakub
 
Koplík Tadeáš
7:5, 6:1
 
 
 
Staněk Jakub
6:2, 6:1
 
Kočař Filip
6:1, 6:1
 
Blumaier Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
 
7:6 (2), 6:1
 
Smílek Filip
 
Kříž Jaroslav
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Plichta Adam
 
Pomykal Lukáš
6:3, 6:2
 
Staněk Jan
7:5, 7:5
 
 
6:1, 6:1
 
Sláma Radek
 
Černý Jan
6:2, 4:6, 1:0 (2)
 
 
 
Prusenovský Adam
6:0, 6:0
 
Tlačbaba Matěj
6:3, 6:4
 
Makovský Jiří
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kubíček David
 
Andrašína Matěj
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hlavoň Jakub
 
Vidlář Tomáš
6:1, 6:0
 
Majer Jakub
6:2, 2:6, 1:0 (4)
 
 
6:4, 6:2
 
Novák Lukáš
 
Procházka Matyáš
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Pospíšil Michal
 
Červík Tadeáš
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Mareček Ondřej
 
Jaško Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Skryja Petr
 
Mareš Lukáš
6:2, 6:2
 
Suchý Ondřej
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:1
 
Suchánek David
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Martin Plichta
Počet účastníků38
NasazeníBH
Veigl Jakub 30512
Suchánek David 31912
Koplík Tadeáš 36212
Novák Lukáš 38012
Goldman Jakub 4039
Procházka Matyáš 4279
Sláma Radek 4989
Černý Jan 5579
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 712304

Maršík Ondřej - Maňásek Jakub
 
Blumaier Daniel - Majer Jakub
6:4, 2:6, 1:0 (3)
 
Kománek Daniel - Plichta Adam
6:3, 6:4
 
Bohata Daniel - Hort Benjamin
6:3, 6:3
 
Veigl Jakub - Černý Jan
6:2, 6:3
 
Mareček Ondřej - Tlačbaba Matěj
6:0, 6:1
 
Macháč Max Mikuláš - Mareš Lukáš
6:0, 6:1
 
Jaško Jakub - Hlavoň Jakub
6:4, 6:4
 
Suchánek David - Kříž Jaroslav
6:1, 6:4
 
Skryja Petr - Smílek Filip
6:3, 6:3
 
Novák Lukáš - Prusenovský Adam
6:3, 6:0
 
Sláma Radek - Procházka Matyáš
6:4, 6:0
 
Hanák David - Suchý Ondřej
6:1, 7:6 (3)
 
Vaculík Robin - Klakurka Lukáš
6:2, 6:1
 
Pomykal Lukáš - Kubíček David
6:2, 6:2
 
Koplík Tadeáš - Goldman Jakub
6:1, 7:5
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Martin Plichta
Počet dvojic16
NasazeníBH
Maršík Ondřej 11525
Veigl Jakub 30512
Suchánek David 31912
Koplík Tadeáš 36212
Novák Lukáš 38012
Goldman Jakub 4039
Procházka Matyáš 4279
Sláma Radek 4989
Kategorie : 5Součet BH: 100
Kódové číslo akce: 714304

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nagy Filip14.01.2005ŽLTC Brno
Skácel Tomáš31.05.2005Tenisový klub Tesla Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Veigl Jakub05.09.2004ŽLTC Brno
Maršík Ondřej15.04.2003ŽLTC Brno
Hort Benjamin04.08.2003ŽLTC Brno