Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VITÁLNÍ TURNAJ
Pořadatel:  SK Vitality Slezsko o.s.
Datum:  01.-03.04.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Babulík Michal
 
Michálek Stanislav
6:1, 6:1
 
Bubik Jan
6:0, 6:1
 
Zasada Filip
6:2, 6:1
 
Cieślar Krzysztof
6:3, 6:1
 
SOSNA MAXIM
6:0, 6:0
 
Pešat Oliver
6:1, 6:2
 
Kváč Petr
6:3, 6:4
 
Kuřitka Lukáš
6:2, 6:1
 
Formánek Filip
6:4, 6:0
 
Kubiena Petr
6:1, 6:2
 
Martinovič Filip
6:2, 6:0
 
Minks Matyáš
6:3, 6:1
 
Weiner Marcel
6:0, 6:0
 
Doskočil Martin
6:2, 6:2
 
Sikora David
7:6 (8), 6:1
 
Mičola Vítek
6:3, 7:5
 
Milar Jiří
scr.
 
Hučík Adam
6:0, 6:2
 
Horák Vladimír
6:1, 6:2
 
Lýsek Ondřej
7:5, 6:1
 
Ingram Adam
6:1, 6:0
 
Mazal  Matyáš
6:2, 4:6, 1:0 (5)
 
Kuřitka Adam
6:0, 6:3
 
Badžgoň David
6:0, 6:3
 
Doležal Lukáš
6:3, 1:6, 1:0 (8)
 
Cieslar Matteo Danilo
scr.
 
Doležal Jakub
7:5, 6:0
 
Leja Michal
6:0, 6:1
 
Stejskal Adam
6:1, 6:2
 
Němeček Marek
6:3, 6:1
 
Krupa Lukáš
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora
Poznámka pořadatele: PLán hry na neděli 2.4.2017- 8:30 hod. čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry. Plán hry na pondělí 3.4.2017: 9:00 finále dvouhry
Počet účastníků32
NasazeníBH
Babulík Michal 36312
Krupa Lukáš 4429
Kuřitka Lukáš 5979
Kuřitka Adam 6429
Badžgoň David 7396
Mičola Vítek 7656
Sikora David 7656
Bubik Jan 10454
Kategorie : 4Součet BH: 61
Kódové číslo akce: 702221

Kuřitka Adam - Kuřitka Lukáš
 
Martinovič Filip - Horák Vladimír
6:1, 6:2
 
Krupa Lukáš - Stejskal Adam
6:0, 6:3
 
Leja Michal - Weiner Marcel
6:3, 6:4
 
Cieślar Krzysztof - Minks Matyáš
6:0, 6:0
 
Mičola Vítek - Formánek Filip
6:2, 6:2
 
Bubik Jan - Kubiena Petr
6:4, 6:1
 
Sikora David - Lýsek Ondřej
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Michaela Samcová, Roman Sikora
Počet dvojic8
NasazeníBH
Krupa Lukáš 4429
Kuřitka Lukáš 5979
Kuřitka Adam 6429
Mičola Vítek 7656
Sikora David 7656
Bubik Jan 10454
Lýsek Ondřej 13424
Formánek Filip 1
Kategorie : 4Součet BH: 48
Kódové číslo akce: 704221

Tisková PDF verze hracího plánu