Říha Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Tomáš | | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Korec Zdeněk | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Tauš Vojtěch | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sláma Radek | | | | | | |
| | | | | | |
Klim Filip | | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanák David | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jakub | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Dřínovský Vojtěch | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Makovský Jiří | 7:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Samek Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Onderka Roman | | | | | 7:6, 3:6, 1:0 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vidlář Tomáš | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Staněk Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Biječek David | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 4:2, scr. | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mareček Ondřej | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sopoušek Miroslav | | | | | | |
| | | | | | |
Križan Karol | | | 4:6, 7:6, 1:0 (5) | | | |
| | | | | | |
Chylík Oliver | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Černý Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Suchánek David | | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skryja Petr | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Halahija Nathan André | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Melichar Ivan | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Suchý Ondřej | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Nagy Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Rusnák Lucas | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Blumaier Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | | |
Prášek Vojtěch | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Koplík Tadeáš | | | | | | |
| | | | | | |
Procházka Matyáš | | | | | 6:1, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horák Filip | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Prášek Dominik | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
MATOUŠEK ONDŘEJ | | | 2:6, 6:3, 1:0 (2) | | | |
| | | | | | |
Peták Denis | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mandelík Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Klim David | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Maňásek Jakub | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kořínek Šimon | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Laštovička Luboš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Slatina: Michal Meluzín (777 147 929), Líšeň: Michal Juda (603 421 212) |
Poznámka pořadatele: Super turnaj kluci, díky za skvělé výkony a bezproblémové chování!!! |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Říha Matyáš | 111 | 25 | Laštovička Luboš | 121 | 25 | Koplík Tadeáš | 125 | 25 | Onderka Roman | 131 | 20 | Černý Jan | 143 | 20 | Samek Jiří | 150 | 20 | Suchánek David | 175 | 20 | Procházka Matyáš | 187 | 20 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 702207 |
|
|