Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tenis Cibulka Cup
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  02.-05.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Janoš Martin
 
 
 
Průcha Patrik
6:1, 6:0
 
Šťastný Boris
6:2, 6:2
 
Žáček Jan
6:4, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Potůček Adam
 
Klír Petr
7:5, 6:1
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 4:6, 1:0
 
Emborg Patrik
6:1, 6:4
 
Kljujev Leon
6:0, 6:1
 
Bělohlávek Adam
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Pírek František
 
Dinh Pavel
6:4, 5:7, 1:0
 
 
 
Žižka David
6:2, 6:1
 
Konhefr Jan
6:4, 6:0
 
Střelec Jakub
6:4, 6:1
 
Cuzor Vadim
6:1, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Phan Tomáš
 
Keller Oliver
scr.
 
 
 
Bouda Tomáš
6:2, 6:2
 
Trůka Matyáš
6:1, 6:0
 
Pidrman David
6:2, 6:1
 
Šalamoun Lukáš
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Březina Jakub
 
Gorbušin Ivan
7:6, 6:4
 
 
 
Průcha Oliver
6:0, 6:0
 
Koníř Jan
6:3, 6:3
 
Durovič Milan
6:1, 6:3
 
Bartoň Tomáš
2:6, 6:3, 1:0
 
 
6:1, 6:1
 
Adam Vítězslav
 
Kazda Martin
7:6, 6:1
 
 
 
Bail Šimon
7:6, 6:1
 
Fialka Jakub
6:0, 6:1
 
Kolijev Alexandr
6:1, 6:2
 
Tůma Matěj
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Pleva Jan
 
Kratochvíl Tomáš
6:2, 3:6, 1:0
 
 
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:2, 6:1
 
Chrdle Adam
6:0, 6:1
 
Musil Mathias
6:3, 6:2
 
Sklenička Jan
6:1, 6:4
 
 
3:6, 7:5, 1:0
 
Zapský Kryštof
 
Hegenbart Max
6:4, 6:3
 
 
 
Liška Vojtěch
6:1, 7:5
 
Niezgoda Jan
6:4, 6:3
 
Vlastník David
6:4, 6:2
 
Macek Vojtěch
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Podolan Petr
 
Rozhodčí turnaje: tel. 774995021
Poznámka pořadatele: nereg. hráč = Gedevanishvilli Tejmur možnost parkování v areálu fotky z turnaje naleznete na facebooku (Tenis Cibulka)
Počet účastníků47
NasazeníBH
Janoš Martin 10625
Podolan Petr 12520
Dinh Pavel 12720
Pleva Jan 14820
Březina Jakub 18115
Gorbušin Ivan 18715
Kratochvíl Tomáš 19315
Pírek František 20415
Kategorie : 7Součet BH: 145
Kódové číslo akce: 702000

Dinh Pavel - Janoš Martin
 
 
 
Kljujev Leon - Phan Tomáš
7:5, 6:4
 
Bail Šimon - Chrdle Adam
7:5, 6:2
 
Hegenbart Max - Kazda Martin
6:4, 3:6, 1:0
 
Střelec Jakub - Pírek František
7:6, 6:0
 
Klír Petr - Potůček Adam
6:4, 6:4
 
Bartoň Tomáš - Konhefr Jan
6:0, 6:4
 
Kolijev Alexandr - Trůka Matyáš
6:1, 6:3
 
Fialka Jakub - Bělohlávek Adam
6:1, 6:2
 
Šalamoun Lukáš - Niezgoda Jan
6:4, 6:3
 
Březina Jakub - Gorbušin Ivan
6:0, 6:1
 
Adam Vítězslav - Zapský Kryštof
7:5, 1:6, 1:0
 
Průcha Oliver - Průcha Patrik
2:0, scr.
 
 
6:2, 6:3
 
Podolan Petr - Pleva Jan
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Janoš Martin 10625
Podolan Petr 12520
Dinh Pavel 12720
Pleva Jan 14820
Březina Jakub 18115
Gorbušin Ivan 18715
Pírek František 20415
Hegenbart Max 25912
Kategorie : 7Součet BH: 142
Kódové číslo akce: 704000

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tlamsa Petr31.08.2001TCD Donovalská - Mgr. Jiří Smrčka
Lukeš Adam01.10.2000SK HAMR, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sklenička Jan26.07.2002TC VŠ Praha
Gedevanišvili Teimuraz18.09.2002TC VŠ Praha
Gorbušin Ivan07.06.2001TK Olymp Praha
Trůka Matyáš16.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Žižka David22.05.20011. Vestecká sportovní o.s.