Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC Brno CUP
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  17.-19.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Temenugov Isabella
 
 
 
Nerudová Eliška
6:2, 6:1
 
Machačová Zuzana
6:1, 6:2
 
Hurnicka Kristyna
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:4, 6:0
 
Špitová Michaela
 
Drábková Diana
6:0, 6:0
 
 
 
Hubáčková Karolína
7:5, 6:3
 
Vágnerová Lucie Clara
6:3, 6:3
 
Tsima Elli
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Crhová Charlene
 
Drábková Denisa
scr.
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Drahovzalová Laura
 
Špitová Monika
6:1, 6:0
 
Herníková Eliška
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Sedláková Barbora
 
Pávková Alžběta
6:0, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Skořepová Isabela
 
Šamšulová Karolína
6:3, 6:3
 
Stryková Justyna Anna
6:0, 6:0
 
 
6:0, 2:6, 1:0 (7)
 
Pávková Šarlota
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet účastníků20
NasazeníBH
Temenugov Isabella 12115
Pávková Šarlota 16112
Sedláková Barbora 2716
Drábková Diana 3964
Drábková Denisa 4064
Špitová Michaela 4494
Herníková Eliška 1
Stryková Justyna Anna 1
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 612169

Pávková Alžběta - Pávková Šarlota
 
Stryková Justyna Anna - Hubáčková Karolína
6:4, 7:5
 
Špitová Michaela - Špitová Monika
6:4, 6:4
 
Skořepová Isabela - Machačová Zuzana
7:5, 4:6, 1:0 (5)
 
Herníková Eliška - Crhová Charlene
6:4, 6:3
 
Sedláková Barbora - Nerudová Eliška
6:2, 7:5
 
Tsima Elli - Drahovzalová Laura
6:4, 7:5
 
Drábková Denisa - Drábková Diana
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Pávková Šarlota 16112
Sedláková Barbora 2716
Drábková Diana 3964
Drábková Denisa 4064
Špitová Michaela 4494
Crhová Charlene 1
Nerudová Eliška 1
Tsima Elli 1
Kategorie : 4Součet BH: 33
Kódové číslo akce: 614169

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Homolová Kateřina08.06.2006TK Brno Bosonohy,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pávková Šarlota06.05.2005HTK Třebíč
Skořepová Isabela17.02.2009TC Brno.
Stryková Justyna Anna05.02.2008TC Brno.
Sedláková Barbora05.02.2006TK Znojmo
Pávková Alžběta25.12.2006HTK Třebíč
Crhová Charlene06.06.2008TK Česká Třebová, z.s.
Hubáčková Karolína25.11.2008TC Brno.
Machačová Zuzana20.10.2007TK PRECHEZA Přerov o.s.
Temenugov Isabella15.05.2006TC Brno.