Název: | TC Brno CUP | Pořadatel: | TC Brno. | Datum: | 16.-18.09. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Valenta Radim | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Nagy Filip | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Ždánský Adam | | | 6:4, 3:6, 1:0 (8) | | |
| | | | | |
Klim David | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Blumaier Daniel | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Goldman Jakub | 5:7, 6:1, 1:0 (9) | | | | |
| | | | | |
Doppler Patrik | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Václavík Filip | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubíček David | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Prášek Vojtěch | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Makovský Jiří | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Smílek Filip | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sláma Radek | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Suchánek David | | | | | 6:4, 4:6, 1:0 (6) |
| | | | | |
Suchý Ondřej | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Tlačbaba Matěj | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kovařík Tomáš | 6:1, 6:7, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Kubisch David | | | scr. | | |
| | | | | |
Pospíšil Michal | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 5:5, scr. | | | |
| | | | | |
Páral Radim | | | | | |
| | | | | |
Mareček Ondřej | | | | 6:7 (4), 6:1, 1:0 (5) | |
| | | | | |
Pomykal Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Soukop Jiří | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Langer Patrik | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vaculík Robin | | | 7:6 (5), 4:6, 1:0 (5) | | |
| | | | | |
Krist Tomáš | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Oldřich Volejník, Jiří Jež, Štěpán Šafránek |
Poznámka pořadatele: ČTYŘHRY JSOU PRO MIMOŘÁDNOU NEPŘÍZEŇ POČASÍ ZRUŠENY. |
| Počet účastníků | 28 | Nasazení | CŽ | BH | Valenta Radim | 187 | 12 | Zavadil Matyáš | 384 | 6 | Doppler Patrik | 386 | 6 | Páral Radim | 397 | 6 | Mareček Ondřej | 404 | 6 | Sláma Radek | 435 | 6 | Suchánek David | 446 | 6 | Goldman Jakub | 480 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 54 |
Kódové číslo akce: 512269 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | Valenta Radim | 24.09.2004 | ŽLTC Brno |
|