Český tenisový svaz

Doppler Patrik

Datum narození:
01.08.2003
Platnost reg. do:
26.03.2020
Klub:
BLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TC MJ-Tenis
1718 (3)
 
 
 
2015
TC MJ-Tenis
632 (6)
 
 
 
2016
BLTC Brno
236 (1)
926 (3)
 
 
2017
BLTC Brno
 
386 (6)
 
 
2018
BLTC Brno
 
411 (1)
913 (3)
 
2019
BLTC Brno
 
 
429 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
4.5.2019, BLTC Brno D - TC Fit4all Brno
0
2.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
11.5.2019, Spartak Adamov - BLTC Brno D
1
3.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
25.5.2019, BLTC Brno D - ŽLTC Brno C
0
4.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
15.6.2019, BLTC Brno D - Tatran Starý Lískovec B
1
5.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
22.6.2019, TK Líšeň - BLTC Brno D
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
4.5.2019, BLTC Brno D - TC Fit4all Brno
0
2.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
11.5.2019, Spartak Adamov - BLTC Brno D
1
3.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
25.5.2019, BLTC Brno D - ŽLTC Brno C
0
4.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
15.6.2019, BLTC Brno D - Tatran Starý Lískovec B
0
5.
11. IV.TŔÍDA sk.CA
22.6.2019, TK Líšeň - BLTC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

0
2
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
3
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

0
4
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
5
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

0
6
09.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
7
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

0
8
23.03.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/-

10
9
30.03.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

0
10
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
11
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
12
09.07.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

7
13
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

0
14
16.07.2019, PPS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
15
20.07.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

10
16
27.07.2019, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/-

10
17
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/5

10
18
10.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
19
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

0
20
23.08.2019, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY-ŠUMPERK

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

16
22
31.08.2019, Turnaj dorostu

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

10
23
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
123/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

4
2
19.01.2019

TK Pelhřimov (C - 400), K: 4/4

0
3
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

10
4
09.02.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
5
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
6
09.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
7
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/-

-
8
23.03.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/-

-
9
30.03.2019, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/4

7
10
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
11
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
12
09.07.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

7
13
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

7
14
16.07.2019, PPS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
15
20.07.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

10
16
27.07.2019, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/-

-
17
07.08.2019, Memoriál JUDr. Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 5/5

0
18
10.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

7
19
17.08.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

0
20
23.08.2019, MEMORIÁL ALOISE HUŤKY-ŠUMPERK

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
26.08.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/-

-
22
31.08.2019, Turnaj dorostu

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

0
23
07.09.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
62/17
12.01.2019

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Doppler, Goldman - Matoušek, Ždánský 6:3, 5:7, 1:0 (8)
4>2 Mareček, Zavadil - Doppler, Goldman 6:4, 7:6 (5)
získané body: 4 b.
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

16>8 Doppler, Suchánek - Zeman, Ryšánek 6:1, 5:7 (5), 1:0 (8)
8>4 Kulhánek, Vaculík - Doppler, Suchánek 6:0, 6:1
získané body: 10 b.
29.06.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

8>4 Makovský, Krist - Doppler, Vidlář 4:6, 7:6 (4), 1:0 (2)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, TK Kunštát - BLTC Brno
1
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, BLTC Brno - Sokol Lanžhot
0
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.5.2019, Mosilana Brno - BLTC Brno
1
4.
27. III.TŘÍDA sk. CD
9.6.2019, BLTC Brno - ŽLTC Brno D
0
5.
27. III.TŘÍDA sk. CD
16.6.2019, LTC Velen Boskovice - BLTC Brno
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, TK Kunštát - BLTC Brno
0
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, BLTC Brno - Sokol Lanžhot
0
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
26.5.2019, Mosilana Brno - BLTC Brno
0
4.
27. III.TŘÍDA sk. CD
9.6.2019, BLTC Brno - ŽLTC Brno D
0
5.
27. III.TŘÍDA sk. CD
16.6.2019, LTC Velen Boskovice - BLTC Brno
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4