Název: | Tenis Cibulka Cup | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 26.-28.03. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Fišer Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barun Artur | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Macháček Filip William | 6:3, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Pavel | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pidrman Dominik | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kverek Libor | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžek Filip | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | | 6:2, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Skokan Ondřej | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Barták Antonín | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Novák Benedikt | 7:6, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Paroulek Filip | | | 7:5, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šoltys Tobias | | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sommer Patrik | | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fiala Matyáš | | 1:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Cuzor Vadim | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Kozlík Petr | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kočandrle Michael | | 7:5, 5:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Tomáš | | | | | | 6:3, 6:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Badhe Ashmit Samir | | 6:4, 3:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Kameník Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Štumpa Mario Rahman | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Elich Samuel | | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loužecký Josef | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolz Maxim | | | 6:7, 6:4, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Fialka David | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Drbohlav Marek | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | | | | | 7:6, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Štumpa Diego Jordan | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pala Ondřej | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd David | | | 6:2, 4:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bureš Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pučelík Jan | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vitošek Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Říha Adam | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šebesta Jakub | scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Maštálka Petr | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Badhe Ashmit Samir | 180 | 12 | Fišer Štěpán | 200 | 12 | Maštálka Petr | 261 | 9 | Drbohlav Marek | 288 | 9 | Skokan Ondřej | 323 | 9 | Růžička Tomáš | 335 | 9 | Kočandrle Michael | 352 | 6 | Gedevanišvili Teimuraz | 414 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 502167 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Watzek Jonáš | 29.02.2004 | SK Aritma Praha |
|