Český tenisový svaz

Fišer Štěpán

Datum narození:
05.11.2002
Platnost reg. do:
14.03.2017
Klub:
TK Čelákovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Čelákovice
1280 (3)
 
 
 
2014
TK Čelákovice
411 (9)
 
 
 
2015
TK Čelákovice
182 (1)
722 (4)
 
 
2016
Sokol Horní Počernice
 
200 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.04.2016, Okresní přebor Praha-východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.04.2016, Okresní přebor Praha-východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26. 3.třída B
1.5.2016, TJ Radlice C - Sokol Horní Počernice
3
2.
26. 3.třída B
8.5.2016, Sokol Horní Počernice - Sokol Petrovice B
1
3.
26. 3.třída B
29.5.2016, Sokol Horní Počernice - TC Return
1
4.
26. 3.třída B
12.6.2016, TK Konstruktiva, z.s. B - Sokol Horní Počernice
3
5.
26. 3.třída B
19.6.2016, Sokol Horní Počernice - TK EMA Praha
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26. 3.třída B
1.5.2016, TJ Radlice C - Sokol Horní Počernice
0
2.
26. 3.třída B
8.5.2016, Sokol Horní Počernice - Sokol Petrovice B
1
3.
26. 3.třída B
29.5.2016, Sokol Horní Počernice - TC Return
1
4.
26. 3.třída B
12.6.2016, TK Konstruktiva, z.s. B - Sokol Horní Počernice
0
5.
26. 3.třída B
19.6.2016, Sokol Horní Počernice - TK EMA Praha
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
05.12.2015

Sokol Petrovice (C - 400), K: 4/4

8>4 Duda, Fišer - Bartušek, Cizner 6:1, 6:1
4>2 Duda, Fišer - Koubovský, Haluzík 7:5, 7:5
2>1 Duda, Fišer - Kubín, Vydlák 7:5, 7:6
získané body: 15 b.
20.02.2016

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

8>4 Fišer, Kubín - Haluzík, Svoboda 6:1, 7:6
4>2 Fišer, Kubín - Bernas, Duda 6:3, 3:6, 1:0
2>1 Haňkovský, Žák - Fišer, Kubín 6:3, 4:6, 1:0
získané body: 15 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
55- II.třída B
28.5.2016 NT 12.6.2016, Sportclub Řevnice o.s. C - TK Čelákovice
3
2.
55- II.třída B
11.6.2016 NT 19.6.2016, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
3
3.
55- II.třída B
7.5.2016 NT 22.5.2016, LTC Houštka - TK Čelákovice
1
4.
55- II.třída B
21.5.2016 NT 29.5.2016, TK Čelákovice - T.J. Sokol Sedlčany
0
5.
55- II.třída B
30.4.2016 NT 8.5.2016, TK Čelákovice - Sparta Kutná Hora
3
6.
55- II.třída B
18.6.2016 NT 26.6.2016, TC Realsport Nymburk o.s. - TK Čelákovice
6
7.
55- II.třída B
25.6.2016 NT 4.7.2016, TK Čelákovice - Sport club Na Zámečku
3
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
55- II.třída B
28.5.2016 NT 12.6.2016, Sportclub Řevnice o.s. C - TK Čelákovice
2
2.
55- II.třída B
11.6.2016 NT 19.6.2016, TK Čelákovice - LTC Mladá Boleslav B
2
3.
55- II.třída B
7.5.2016 NT 22.5.2016, LTC Houštka - TK Čelákovice
1
4.
55- II.třída B
21.5.2016 NT 29.5.2016, TK Čelákovice - T.J. Sokol Sedlčany
1
5.
55- II.třída B
30.4.2016 NT 8.5.2016, TK Čelákovice - Sparta Kutná Hora
3
6.
55- II.třída B
18.6.2016 NT 26.6.2016, TC Realsport Nymburk o.s. - TK Čelákovice
5
7.
55- II.třída B
25.6.2016 NT 4.7.2016, TK Čelákovice - Sport club Na Zámečku
2
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27