Pořadatel: | TK Ústí n. Orlicí | Datum: | 17.-20.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Heřmanová Ráchel | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Tobišková Andrea | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Sokolová Marie | 3:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Brožová Natálie | | | 3:6, 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Blaščíková Kateřina | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Prouzová Anna-Marie | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Řezníčková Natálie | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | | | 0:6, 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Štěpánová Terezie | | | | | |
| | | | | |
Zobačová Michaela | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Závišková Barbora | 2:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Jelínková Barbora | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | |
Roháčová Emma | 6:1, 5:7, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mikulcová Ester | | | | | |
| | | | | |
Hrabalová Eliška | | | | | 6:0, 0:6, 6:2 |
| | | | | |
Doležalová Nicol | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Davidová Natali | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Matoušková Linda | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Turczuk Natalia | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Hrbková Nicole Victoria | 4:6, 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Řezníčková Eliška | | | | | |
| | | | | |
Dufková Nela | | | | 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Bubeníková Miroslava | 6:4, 1:6, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Korsáková Kristýna | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krsková Eliška | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Davidová Natálie | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Güttlerová Viktorie | 6:3, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kajabová Klára | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Heřmanová Ráchel | 84 | 15 | Kajabová Klára | 105 | 12 | Řezníčková Eliška | 107 | 12 | Štěpánová Terezie | 108 | 12 | Řezníčková Natálie | 141 | 12 | Mikulcová Ester | 145 | 12 | Dufková Nela | 167 | 9 | Hrabalová Eliška | 187 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 412124 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Niemc Simona | 20.09.2004 | Tenisový klub Eden HK | Mašková Petra | 30.03.2003 | TK Semily |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Krsková Eliška | 26.04.2004 | Sokol Říčany | Roháčová Emma | 15.05.2005 | Lokomotiva Praha | Závišková Barbora | 03.04.2005 | TK Třebíč | Štěpánová Terezie | 01.06.2003 | TJ Spoje Praha | Brožová Natálie | 06.02.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK |
|