Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Tecnifibre cup
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  24.-26.08.
Věk. kategorie:  dorost
Nováček Filip
 
 
 
Velčovský Vojtěch
4:6, 6:1, scr.
 
Bárta Jan
6:0, 6:2
 
Razafindrakoto Marc
6:4, 6:7 (6), 1:0 (3)
 
Cienciala Jan
6:1, 6:0
 
Mandelík Lukáš
6:2, 6:1
 
Lankočí Matyáš
6:1, 6:0
 
Sapala Michal
6:2, 6:3
 
 
 
Šimeček David
6:2, 6:0
 
Formánek Václav
6:2, 6:0
 
Elich Samuel
7:5, 6:0
 
Olša Michal
7:6 (7), 2:6, 1:0 (4)
 
 
6:4, 6:2
 
Vrba Lukáš
 
Kubatko Dominik
3:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Havlíček Jiří
6:2, 6:3
 
Lýsek Lukáš
6:0, 6:1
 
Oleksy Šimon
6:4, 7:5
 
Razafindrakoto Davida
6:3, 6:3
 
Krakovský Denis
6:1, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Krahulec Jan
 
Sochor Matyáš
6:1, 6:2
 
Pekara Štěpán
6:1, 6:0
 
Klimas Jan
5:7, 6:2, 1:0 (9)
 
Sosna Maxim
6:0, 6:1
 
Bonk Vojtěch
6:3, 2:6, 1:0 (2)
 
Pawlík Dominik
7:5, 6:1
 
 
7:5, 1:6, 1:0 (7)
 
Kus Jan
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků27
NasazeníBH
Nováček Filip 2289
Kus Jan 3069
Sapala Michal 3676
Krahulec Jan 3786
Sochor Matyáš 5144
Vrba Lukáš 5334
Kubatko Dominik 5334
Lankočí Matyáš 7204
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 312147

Nováček Filip - Krahulec Jan
 
 
 
Velčovský Vojtěch - Olša Michal
6:0, 6:0
 
Bonk Vojtěch - Formánek Václav
6:3, 6:4
 
Lankočí Matyáš - Bako Jan
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Sosna Maxim - Sochor Matyáš
 
Mandelík Lukáš - Lýsek Lukáš
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Cienciala Jan - Kubatko Dominik
 
Šimeček David - Klimas Jan
6:4, 6:3
 
 
 
Kus - Vrba
 
6:1, 7:5
 
Kus - Vrba
Kus Jan - Vrba Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Špok Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Nováček Filip 2289
Kus Jan 3069
Krahulec Jan 3786
Bako Jan 5046
Sochor Matyáš 5144
Kubatko Dominik 5334
Vrba Lukáš 5334
Lankočí Matyáš 7204
Kategorie : 4Součet BH: 46
Kódové číslo akce: 314147

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klos František20.05.2004TJ TO Sokol Stará Bělá

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Krakovský Denis12.04.2006Tennis Hill Havířov o.s.
Razafindrakoto Marc06.09.2005TK Milo Olomouc
Bako Jan23.08.2005TK PRECHEZA Přerov o.s.