Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK SK Zlín
Datum:  13.-17.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Paroulek Tadeáš
 
 
 
Solař David
6:7 (3), 6:2, 7:5
 
Rafaj Ondřej
6:2, 6:0
 
Pírek František
6:4, 5:7, 6:1
 
Ventrča Václav
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Blecha Adam
 
Mališ Filip
6:4, 6:2
 
 
 
Špinar Michal
6:1, 7:6 (5)
 
Závrský Hynek
6:0, 6:3
 
Šlachta Cyril František
4:6, 6:3, 6:3
 
Šilhavý Jan
6:1, 6:3
 
 
7:5, 6:1
 
Křipský Dominik
 
Rabas Daniel
6:3, 3:6, 6:2
 
 
 
Pavlištík Jakub
6:4, 6:0
 
Stříteský Tomáš
6:4, 6:4
 
Vrba Jan
6:4, 7:6 (10)
 
Kozler Adam
6:1, 6:2
 
 
2:6, 6:3, 6:2
 
Šprlák-Puk Albert
 
Filo Roman
6:2, 6:0
 
 
 
Vondrák Martin
2:6, 6:3, 6:1
 
Fekete Richárd
6:2, 3:6, 7:5
 
Kraus Martin
6:2, 6:1
 
Rais Vítek
6:3, 6:3
 
 
7:6 (5), 6:3
 
Šoukal Martin
 
Bugaj Martin
6:2, 6:2
 
 
 
Holiš Dominik
6:2, 6:4
 
Loder David
6:2, 3:6, 6:4
 
Poštolka Roman
7:5, 6:2
 
Podlešák Marek
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Holiš Evžen
 
Janko Daniel
6:3, 6:4
 
 
 
Podzemný Vojtěch
6:3, 6:1
 
Najman Erik
6:2, 6:2
 
Dybal Tomáš
6:0, 6:4
 
Hlavačka Martin
6:0, 6:0
 
 
6:1, 7:6 (5)
 
Prokop Vojtěch
 
Lušovský Michal
6:3, 6:7 (5), 6:1
 
 
 
Jiroušek Lukáš
6:4, 6:4
 
Marančák Jan
6:7 (2), 6:1, 6:0
 
Vlkovský Vojtěch
6:3, 6:0
 
Válek Milan
6:4, 3:6, 6:3
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Langmajer Dominik
 
Doubek Lukáš
6:2, 6:0
 
 
 
Pavelka Patrik
6:0, 2:0, scr.
 
Vágner Josef
7:5, 6:0
 
Jančík Jakub
6:2, 6:4
 
Blažka Stanislav
6:4, 3:6, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Štěpánek Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Mgr.Jan Macharáček
Poznámka pořadatele: Pátek 10:00 finále dvouhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 960
Štěpánek Antonín 1345
Prokop Vojtěch 2035
Rabas Daniel 2235
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Šoukal Martin 2930
Lušovský Michal 3330
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 312009

Štěpánek Antonín - Paroulek Tadeáš
 
 
 
Pavelka Patrik - Janko Daniel
6:3, 6:3
 
Pavlištík Jakub - Jančík Jakub
6:0, 6:4
 
Závrský Hynek - Vrba Jan
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Hlavačka Martin - Koudela Radek
 
Šprlák-Puk Albert - Bugaj Martin
6:2, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
 
 
Langmajer Dominik - Vlkovský Vojtěch
7:5, 7:5
 
Špinar Michal - Stříteský Tomáš
6:1, 6:4
 
Marančák Jan - Podzemný Vojtěch
6:4, 6:4
 
Ventrča Václav - Duben Jan
3:6, 6:3, 1:0 (4)
 
 
6:2, 6:1
 
Rabas Daniel - Blecha Adam
 
Doubek Lukáš - Kraus Martin
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Pírek František - Šilhavý Jan
 
Rais Vítek - Poštolka Roman
6:4, 6:3
 
Loder David - Válek Milan
scr.
 
 
6:2, 6:2
 
Křipský Dominik - Lušovský Michal
 
Filo Roman - Mališ Filip
7:6 (7), 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kozler Adam - Vondrák Martin
 
Solař David - Blažka Stanislav
6:1, 6:3
 
Najman Erik - Vágner Josef
5:7, 6:3, 1:0 (5)
 
 
scr.
 
Holiš Evžen - Prokop Vojtěch
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Paroulek Tadeáš 960
Štěpánek Antonín 1345
Prokop Vojtěch 2035
Rabas Daniel 2235
Bugaj Martin 2435
Křipský Dominik 2535
Koudela Radek 2635
Lušovský Michal 3330
Kategorie : 12Součet BH: 310
Kódové číslo akce: 314009

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vitásek Matouš20.10.1998SK Vitality Slezsko o.s.
Magula Marek18.08.2002Slovácký TK Břeclav
Pecák Štěpán21.06.2000TK Neridé
Šimeček Martin08.02.1999TK PRECHEZA Přerov o.s.
Royston Daniel11.08.2001Slavoj Český Brod
Forejtek Jonáš10.03.2001TK Škoda Plzeň z.s.
Macura Viktor11.09.2000SK HIT Hradec Králové z.s.
Tomeček Christian Lucas04.10.2001TC Brno.
Pechala František29.03.1999I.ČLTK Praha
Kovařík David08.10.2000TK AGROFERT Prostějov
Ježek Vojtěch17.06.2000I.ČLTK Praha
Hájek Tobiáš04.09.2002SK HAMR, z.s.
Trefný Martin20.07.1999TK Slavia Orlová
Čtverák Ondřej16.01.1998BLTC Brno
Pechar Ondřej29.01.1999F.H.TK Dobřichovice
Řezáč Stanislav29.01.2000Rožnovský tenisový klub

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Duben Jan18.08.1999TK Zlín
Koudela Radek31.10.1998TC Brno.