Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Slavia Plzeň
Datum:  16.-20.12.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Paulson Andrew
 
Horák Vítek
6:3, 6:2
 
Pašek Adam
6:3, 6:1
 
Horák Ondřej
7:6, 5:7, 7:6
 
Vavák Erik
6:4, 6:1
 
Hlavačka Martin
6:1, 7:5
 
Šilhavý Jan
7:5, 7:6
 
Januška Adam
3:6, 6:3, 6:3
 
Pleva Jan
6:4, 6:2
 
Pučálka Jan
scr.
 
Pozdenkov Petr
6:1, 6:2
 
Barnat Jiří
6:3, 6:0
 
Jiroušek Lukáš
7:6, 4:6, 6:1
 
Pírek František
6:2, 4:6, 7:5
 
Podzemný Vojtěch
6:2, 6:2
 
Kraus Martin
4:6, 6:2, 6:3
 
Pecák Štěpán
6:2, 3:6, 6:1
 
Kubík Kristián
6:2, 7:5
 
Novák Jakub
5:7, 6:4, 6:0
 
Jančík Jakub
3:6, 7:6, 7:5
 
Závrský Hynek
1:6, 6:1, 6:0
 
Stavrovsky Petr
6:4, 0:6, 6:1
 
Kolijev Alexandr
6:4, 7:5
 
Lehečka Jiří
6:2, 6:1
 
Doubek Lukáš
6:1, 6:2
 
Semerák Jan
7:6, 6:3
 
Jeníček Jiří
6:3, 6:2
 
Vondrák Martin
6:1, 6:1
 
Podolan Petr
4:6, 6:4, 6:2
 
Kroupa Václav
3:6, 7:5, 7:5
 
Musil Mathias
6:1, 6:0
 
Pánik Matěj
6:1, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Jan Havel
Poznámka pořadatele: Pondělí: 12.00 Sf dvouhra, Fi dvouhra, Fi čtyřhra
Počet účastníků32
NasazeníBH
Paulson Andrew 1345
Pánik Matěj 2535
Lehečka Jiří 2735
Pleva Jan 3035
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Pecák Štěpán 3730
Doubek Lukáš 3930
Kategorie : 12Součet BH: 270
Kódové číslo akce: 302017

Paulson Andrew - Pánik Matěj
 
 
 
Závrský Hynek - Pírek František
6:2, 1:0, scr.
 
Stavrovsky Petr - Horák Vítek
6:4, 6:3
 
Kroupa Václav - Pašek Adam
2:6, 6:2, 1:0
 
Januška Adam - Pecák Štěpán
6:4, 6:3
 
Vavák Erik - Štětka Ondřej
6:4, 7:5
 
Kubík Kristián - Barnat Jiří
scr.
 
Šilhavý Jan - Jeníček Jiří
7:5, 6:2
 
Podzemný Vojtěch - Hlavačka Martin
7:6, 6:4
 
 
4:6, 6:3, 1:0
 
Vondrák Martin - Lehečka Jiří
 
Jančík Jakub - Podolan Petr
6:1, 7:5
 
Jiroušek Lukáš - Semerák Jan
scr.
 
 
scr.
 
Kraus Martin - Doubek Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Jan Havel
Počet dvojic13
NasazeníBH
Paulson Andrew 1345
Pánik Matěj 2535
Lehečka Jiří 2735
Kraus Martin 3130
Januška Adam 3630
Pecák Štěpán 3730
Doubek Lukáš 3930
Šilhavý Jan 5125
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 304017

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kozler Adam03.06.2000TK Slavia Plzeň
Válek Milan04.09.1999TK Sport Kolovraty
Novák Jiří23.05.2001TK AGROFERT Prostějov
Křipský Dominik06.09.1999TK AGROFERT Prostějov