Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
01.-03.06.
Pořadatel:
Praha (P - 500)
Místo konání:
Pod Plynojemem 164, Praha 8
Kódové číslo:
216800
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Váňa Miroslav
Pod plynojemem 164
180 00 Praha 8
Tel. (1):
607540815
E-mail:
mirovana@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Způsob prezence v pátek pouze formou SMS na tel. 607 540 815 od 17.10 hod. do 18:00 hod. Po 18.00 hod. losování, do 20.30 hod. bude vylosování a pořadí zápasu umístěno na internetu. Právo startu mají pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech . Vítěz každé disciplíny získává titul „Přeborník tenisové oblasti Praha 2018“. Prize money: Dvouhra: V 5000,- Kč; F 2000,- Kč; SF 1000,- Kč; Čtyřhra (pro pár): V 2000,- Kč; F 1000,- Kč; Vrchní rozhodčí- Miroslav Váňa Zdravotník- Miloslav Hejna
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
62
20
 
 
08.04.2019 18:54:32
2.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
25.03.2019 20:28:44
3.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
16.03.2019 09:28:14
4.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
 
18.03.2019 10:40:34
5.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
 
06.04.2019 17:16:22
6.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
119
15
 
 
14.04.2019 12:01:33
7.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
 
10.05.2019 17:29:01
8.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
127
12
13
 
24.03.2019 17:40:04
9.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
135
12
86
 
15.03.2019 16:35:21
10.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
02.04.2019 16:38:44
11.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
 
16.03.2019 16:42:58
12.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
24.03.2019 14:48:38
13.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
 
17.03.2019 16:45:34
14.
Bíbová Tereza 09.04.2001 TJ Spoje Praha
228
9
432
 
09.04.2019 12:07:10
15.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
231
9
196
 
16.05.2019 21:39:18
16.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
261
9
64
 
16.04.2019 19:51:43
17.
Paroulková Sára 06.11.2002 TJ Radlice
274
9
42
 
19.03.2019 22:07:51
18.
Kulhánková Denisa 28.09.1995 TJ Spoje Praha
278
9
 
 
23.03.2019 07:16:05
19.
Šotová Andrea 22.08.2002 TK Start Praha-Topolka
278
9
367
 
05.05.2019 16:59:12
20.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
291
9
229
 
02.04.2019 09:20:36
21.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
596
4
117
 
12.04.2019 22:55:24
22.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
 
03.04.2019 11:08:50
23.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
631
4
311
 
24.04.2019 20:45:21
24.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
1030
1
138
 
26.03.2019 21:21:20
25.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
1030
1
154
 
19.05.2019 21:46:41
26.
Bartůňková Nikola 25.02.2006 I.ČLTK Praha
1030
1
 
 
22.05.2019 10:39:26

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
54
20
 
odhlášeno hráčem
12.04.2019 15:16:37
2.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
120
15
90
odhlášeno hráčem
16.04.2019 12:51:42
3.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
14.05.2019 20:42:44
4.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
16.05.2019 13:56:27
5.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
176
12
 
odhlášeno hráčem
19.05.2019 20:45:46
6.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
471
4
167
odhlášeno hráčem
21.05.2019 20:57:26
7.
Prepslová Agáta 13.05.2005 Lob S.A. Bohnice, zs
459
4
623
odhlášeno hráčem
22.05.2019 07:48:29