Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  TK Konstruktiva, z.s.
Datum:  18.-22.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Laboutková Aneta
 
 
 
Havrlíková Adéla
1:6, 6:3, 6:2
 
Abeldinova Alla
6:4, 6:4
 
Richterová Šárka
6:2, 6:3
 
Baďurová Veronika
6:4, 6:2
 
 
6:3, 3:6, 7:5
 
Ševčíková Linda
 
Novotná Nikola
6:0, 6:7, 6:1
 
 
 
Damašková Kristýna
7:5, 6:0
 
Pešková Johana
6:0, 6:0
 
Heinzová Izabela
6:1, 4:6, 7:5
 
Drukerová Liliana Tucky
6:3, 6:1
 
 
6:0, 6:3
 
Kladivová Aneta
 
Jablonovská Jana
scr.
 
 
 
Filip Kateřina
6:2, 6:3
 
Šulcová Vanesa
4:4, scr.
 
Černá Agáta
6:1, scr.
 
Mamicová Kristýna
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:4
 
Josefová Adéla
 
Petruželová Markéta
6:2, 6:2
 
 
 
Krýslová Vendula
5:7, 6:1, 6:4
 
Jelínková Daniela
6:3, 3:0, scr.
 
Odleváková Zuzana
6:3, 4:6, 7:5
 
Kalousková Sylvie
7:6, 7:5
 
 
6:0, 6:2
 
Csabi Petra
 
Šebestová Ivana
1:6, 7:6, 7:5
 
 
 
Nová Andrea
6:3, 6:4
 
Janatová Tereza
6:4, 6:3
 
Vajsejtlová Tereza
6:4, 6:0
 
Horáková Petra
6:3, 6:1
 
 
scr.
 
Němcová Eliška
 
Pektorová Hana
6:3, 6:4
 
 
 
Kulhavá Veronika
6:2, 6:2
 
Nováková Karolína
scr.
 
Křtěnová Sonja
6:4, 3:6, 6:1
 
Sedláčková Petra
2:6, 6:4, 1:0
 
 
6:3, 3:6, 7:5
 
Hájková Klára
 
Svobodová Monika
6:3, 6:4
 
 
 
Pospíšilová Denisa
6:2, 6:0
 
Charvátová Vivien
scr.
 
Dvořáková Kristýna
6:2, 6:2
 
Jungwirthová Tereza
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:0
 
Břicháčková Sabina
 
Kocí Kateřina
6:2, 6:1
 
 
 
Neradová Kamila
6:7, 6:1, 6:1
 
Bohatová Zuzana
6:0, 6:0
 
Hrdinková Denise
6:2, 6:2
 
Dohnalová Rozálie
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Hrabalová Kristýna
 
Poznámka pořadatele:

LIVESCORE a pořadí zápasů

Vážené hráčky,
prosíme, dodržujte opatření v souvislosti s epidemií koronaviru, která platí v areálu.
Není dovoleno vstupovat a pobývat v budově bez ochrany dýchacích cest. Při vstupu do budovy použijte dezinfekci buď vlastní, nebo jsou u vstupu bezdotykové dávkovače.

Agáta Černá a Denisa Pospíšilová, finalistky dvouhry


Vanesa Šulcová a Andrea Nová, vítězky čtyřhry

Finále dvouhry 22.09.2020 v 11,00


Němcová Eliška - nenastoupila ze zdravotního důvodu
Charvátová Vivien - nenastoupila ze zdravotního důvodu
Nováková Karolína - nenastoupila do dvouhry z důvodu postupu v soutěži družstev MČR dorostu

Filip Kateřina - skreč z důvodu zranění
Krýslová Vendula - skreč z důvodu nevolnosti
Šulcová Vanesa - skreč z důvodu nevolnosti
Laboutková Aneta - skreč z důvodu účasti na turnaji ITF ,W25 Přerov, ZUBR CUP PREROV
Počet účastníků48
NasazeníBH
Laboutková Aneta 2235
Hrabalová Kristýna 2730
Hájková Klára 3230
Jablonovská Jana 3825
Kladivová Aneta 4125
Šebestová Ivana 4225
Csabi Petra 4625
Svobodová Monika 4725
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 212098

Janatová Tereza - Hrabalová Kristýna
 
 
 
Damašková Kristýna - Drukerová Liliana Tucky
6:2, 6:2
 
Jungwirthová Tereza - Havrlíková Adéla
6:3, 6:2
 
Černá Agáta - Šebestová Ivana
6:0, 6:1
 
 
 
 
1:0, scr.
 
Pešková Johana - Dvořáková Kristýna
 
Nováková Karolína - Ševčíková Linda
6:7, 6:3, 1:0 (9)
 
 
 
 
7:6 (4), 6:2
 
Dohnalová Rozálie - Csabi Petra
 
Křtěnová Sonja - Baďurová Veronika
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 7:6 (6)
 
Jelínková Daniela - Josefová Adéla
 
Kulhavá Veronika - Jablonovská Jana
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:0, 7:5
 
Kalousková Sylvie - Neradová Kamila
 
Šulcová Vanesa - Nová Andrea
6:0, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Novotná Nikola - Horáková Petra
 
Heinzová Izabela - Odleváková Zuzana
3:2, scr.
 
 
 
 
7:6 (4), 6:4
 
Pospíšilová Denisa - Richterová Šárka
 
Vajsejtlová Tereza - Krýslová Vendula
6:3, 7:5
 
 
 
 
4:6, 7:5, 1:0 (6)
 
Kocí Kateřina - Pektorová Hana
 
Počet dvojic17
NasazeníBH
Hrabalová Kristýna 2730
Jablonovská Jana 3825
Šebestová Ivana 4225
Csabi Petra 4625
Ševčíková Linda 4825
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5320
Josefová Adéla 5620
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 214098

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pávková Katrin06.07.2005I.ČLTK Praha
Dörreová Adéla28.09.2002Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
Zýtová Julie01.02.2003TK Neridé
Vrbenská Anna29.11.1996TK FZŠ Trávníčkova
Nováková Klára10.05.2002TK Slavia Plzeň
Lavičková Kristýna24.01.2002TK Sparta Praha
Mihoková Petra04.11.2004I.ČLTK Praha
Doleželová Nathalia28.01.2001LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křepinská Simona27.07.2004Lokomotiva Trutnov