Český tenisový svaz
Název:
A6
Datum:
18.-22.09.
Pořadatel:
TK Konstruktiva, z.s. (A - 600)
Místo konání:
Konstruktiva Praha
Kódové číslo:
216098
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Saic Pavel
Mezi Sklady 107/3
14000 Praha 4
Tel. (1):
604150353
E-mail:
turnaj@tkk.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
volná karta pořadatel
14.09.2020 18:21:04
2.
Hrabalová Kristýna 03.04.1996 TC Brno.
27
30
 
 
03.08.2020 11:19:08
3.
Hájková Klára 16.04.1999 TK Sparta Praha
32
30
 
 
24.08.2020 11:34:53
4.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
41
25
 
 
25.08.2020 10:09:42
5.
Šebestová Ivana 04.03.2001 TK ARBREX-OSTRAVA
42
25
 
 
02.08.2020 13:08:14
6.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
46
25
89
 
03.08.2020 11:44:22
7.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
47
25
 
 
15.07.2020 08:31:07
8.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
04.08.2020 19:44:31
9.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
53
20
 
 
25.08.2020 22:07:57
10.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
56
20
 
 
29.08.2020 10:42:53
11.
Lavičková Kristýna 24.01.2002 TK Sparta Praha
61
20
3
 
21.08.2020 19:51:07
12.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
64
20
167
 
16.06.2020 20:52:49
13.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
24
 
16.05.2020 19:14:06
14.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
72
20
63
 
01.09.2020 13:09:26
15.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
177
 
23.08.2020 11:19:06
16.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
74
20
82
 
19.04.2020 13:53:24
17.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
75
20
18
 
16.08.2020 07:31:10
18.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
15.07.2020 10:44:50
19.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
79
20
76
 
27.08.2020 08:25:39
20.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
82
15
 
 
18.07.2020 21:24:27
21.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
83
15
33
volná karta ČTS
04.09.2020 21:15:09
22.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 Sokol Košťany
85
15
93
 
07.09.2020 11:39:21
23.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
 
28.08.2020 08:25:22
24.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
90
15
 
 
26.08.2020 08:06:03
25.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
 
28.06.2020 17:28:16
26.
Nováková Klára 10.05.2002 TK Slavia Plzeň
95
15
15
 
26.05.2020 12:36:37
27.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
97
15
30
volná karta ČTS
30.05.2020 23:10:19
28.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
98
15
19
 
11.05.2020 19:53:19
29.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
 
05.07.2020 17:27:20
30.
Pospíšilová Denisa 08.06.1999 TK Neridé
106
15
 
 
08.08.2020 14:56:17
31.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
107
15
 
 
18.08.2020 18:27:05
32.
Neradová Kamila 21.02.2002 TK Písek
108
15
32
volná karta ČTS
18.08.2020 16:59:12
33.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
117
15
56
 
05.04.2020 18:01:32
34.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
06.05.2020 12:53:19
35.
Mamicová Kristýna 16.02.2000 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
191
12
 
volná karta pořadatel
06.08.2020 15:10:52
36.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
223
9
23
 
30.08.2020 17:45:21
37.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
 
30.08.2020 19:48:36
38.
Jungwirthová Tereza 02.10.2002 LTK TEPLICE o.s.
252
9
55
 
07.09.2020 10:14:04
39.
Zýtová Julie 01.02.2003 TK Neridé
338
6
39
 
20.05.2020 13:15:22
40.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
 
12.05.2020 22:44:59
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
38
25
 
 
17.09.2020 14:21:38
2.
Ševčíková Linda 09.06.1998 TC Brno.
48
25
 
 
14.09.2020 12:27:52
3.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
55
20
 
 
17.09.2020 14:45:28
4.
Baďurová Veronika 27.05.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
116
15
 
 
10.07.2020 18:25:31
5.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
124
12
80
 
01.04.2020 17:33:22
6.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
126
12
 
 
18.05.2020 11:48:29
7.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
 
08.08.2020 17:40:04
8.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
138
12
 
 
07.08.2020 07:03:47
9.
Králová Lucie 27.09.2000 F.H.TK Dobřichovice
142
12
 
 
08.09.2020 08:38:47
10.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
 
21.07.2020 18:44:25
11.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
164
12
232
 
15.05.2020 21:34:52
12.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
187
12
 
 
04.08.2020 20:56:20
13.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
201
9
163
 
01.05.2020 16:10:23
14.
Pešková Johana 23.01.2002 SK OAZA Praha
240
9
122
volná karta ČTS
26.08.2020 12:46:58
15.
Kohoutková Natálie 08.02.1999 LTK Liberec
309
6
 
volná karta pořadatel
31.08.2020 15:07:32
16.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
333
6
104
volná karta ČTS
30.08.2020 14:45:26
17.
Kunitsyna Maria 01.06.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
338
6
102
 
06.09.2020 22:12:09
18.
Slavíková Emma 24.01.2003 TC VŠ Praha
378
6
354
volná karta pořadatel
19.08.2020 22:51:41
19.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
387
6
 
volná karta pořadatel
01.09.2020 18:46:00
20.
Damašková Kristýna 21.07.2005 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
550
4
105
volná karta ČTS
05.08.2020 11:26:10
21.
Bencová Veronika 30.07.1998 TK FZŠ Trávníčkova
670
4
 
 
04.09.2020 17:08:14
22.
Vrbenská Anna 29.11.1996 TK FZŠ Trávníčkova
963
1
 
 
22.05.2020 17:34:42
23.
Doleželová Nathalia 28.01.2001 LTC Modřany 2005
963
1
241
 
31.08.2020 11:06:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmejkalová Amélie 16.02.2005 I.ČLTK Praha
963
1
21
odhlášeno hráčem
16.07.2020 19:07:26
2.
Vyskočilová Klára 04.08.1990 LTK Klatovy
387
6
 
odhlášeno hráčem
28.07.2020 15:49:32
3.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
103
15
44
odhlášeno hráčem
07.08.2020 14:23:21
4.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
155
12
 
odhlášeno hráčem
15.08.2020 17:51:50
5.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
963
1
 
odhlášeno hráčem
29.08.2020 08:11:40
6.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
114
15
 
odhlášeno hráčem
01.09.2020 12:31:06
7.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
169
12
312
odhlášeno hráčem
02.09.2020 19:51:06
8.
Hrabalová Eliška 21.09.2005 TC Dvůr Králové, z.s.
185
12
88
odhlášeno hráčem
05.09.2020 15:36:27
9.
Těhníková Ema 03.09.2004 TK Neridé
177
12
96
odhlášeno hráčem
05.09.2020 23:26:48
10.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
86
15
25
odhlášeno hráčem
08.09.2020 08:45:26
11.
Ondroušková Nella Chiara 10.06.2003 Městský tenisový klub Karviná
123
15
76
odhlášeno hráčem
11.09.2020 16:33:48
12.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
249
9
47
odhlášeno hráčem
11.09.2020 19:42:46
13.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
odhlášeno hráčem
12.09.2020 17:50:56
14.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
963
1
647
odhlášeno hráčem
12.09.2020 18:06:39
15.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
146
12
31
odhlášeno hráčem
12.09.2020 18:23:54
16.
Hejtmánková Sára 17.03.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
155
12
35
odhlášeno hráčem
13.09.2020 12:36:50
17.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
92
15
165
odhlášeno hráčem
13.09.2020 13:01:37
18.
Kajabová Klára 24.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
963
1
84
odhlášeno hráčem
13.09.2020 13:40:45
19.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
odhlášeno hráčem
15.09.2020 15:11:30
20.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
406
6
330
odhlášeno hráčem
16.09.2020 13:08:30
21.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
54
20
140
odhlášeno hráčem
16.09.2020 19:49:42
22.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
166
12
 
odhlášeno hráčem
16.09.2020 23:15:04
23.
Bc. Šumová Diana 25.09.1994 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 00:28:55
24.
Sisková Anna 01.07.2001 TK AGROFERT Prostějov
31
30
141
odhlášeno hráčem
17.09.2020 05:50:46
25.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
89
15
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 07:29:08
26.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
odhlášeno hráčem
17.09.2020 09:14:24
27.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
59
20
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 09:44:21
28.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
odhlášeno hráčem
17.09.2020 14:01:08
29.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
84
15
7
odhlášeno hráčem
17.09.2020 15:36:59
30.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
65
20
525
odhlášeno hráčem
17.09.2020 16:01:42
31.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 SK JC Sport Opava
58
20
217
odhlášeno hráčem
17.09.2020 16:03:31
32.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
37
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 17:37:20
33.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 LTC Pardubice
39
25
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 17:49:35
34.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
odhlášeno hráčem
17.09.2020 17:57:21