Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3 Optim Tour TC Brno Cup
Pořadatel:  TC Brno.
Datum:  19.-23.07.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Jablonovská Jana
 
 
 
Dejnožková Tereza
6:0, 6:0
 
Abeldinova Alla
7:5, 6:1
 
Vajsejtlová Tereza
6:1, 6:2
 
Lebišová Veronika
6:4, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Filip Kateřina
 
Křtěnová Sonja
6:0, 6:1
 
 
 
Bedrnová Kristýna
6:3, 6:1
 
Přecechtělová Darina
6:4, 7:5
 
Josefová Adéla
6:3, 6:3
 
Odleváková Zuzana
6:2, 6:2
 
 
6:2, 4:6, 6:4
 
Kuchařová Michaela
 
Svobodová Monika
6:3, 6:1
 
 
 
Moravcová Adéla
4:6, 6:3, 6:1
 
Nesvadbová Michaela
6:2, 6:2
 
Wirglerová Simona
6:1, 6:2
 
Charvátová Vivien
6:2, 6:3
 
 
6:2, 1:0, scr.
 
Koplová Tereza
 
Kocí Kateřina
6:3, 6:2
 
 
 
Maršálková Nicol
7:6 (3), 6:3
 
Němcová Eliška
6:3, 6:0
 
Čecháková Eva
6:3, 6:1
 
Hrdinková Denise
7:5, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Pektorová Hana
 
Ševčíková Linda
7:6 (6), 6:4
 
 
 
Masaříková Eliška
6:2, 4:6, 6:4
 
Bubeníková Miroslava
3:6, 6:3, 6:2
 
Zdrůbecká Dagmar
7:6 (6), 6:3
 
Slezáková Natálie
6:2, 6:3
 
 
6:3, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
 
Machalová Sabina
6:1, 6:3
 
 
 
Strebkova Mariya
6:2, 6:2
 
Křenková Tereza
6:1, 6:4
 
Horáková Petra
7:6 (0), 6:1
 
Koláčková Barbora
6:4, 6:4
 
 
2:6, 6:3, 7:5
 
Jarošová Adéla
 
Polanská Tereza
7:5, 6:1
 
 
 
Kuncková Martina
6:3, 6:1
 
Vondrášková Kristýna
6:2, 6:1
 
Krýslová Vendula
6:2, 6:1
 
Kulhavá Veronika
2:6, 7:6 (7), 6:3
 
 
2:6, 6:0, 6:1
 
Richtrová Sabina
 
Slivová Markéta
6:0, 6:1
 
 
 
Havrlíková Adéla
6:0, 6:1
 
Břicháčková Sabina
2:6, 6:0, 6:2
 
Richterová Šárka
7:5, 6:3
 
Jelínková Daniela
6:1, 3:6, 6:4
 
 
6:4, 2:6, 6:3
 
Bužková Radka
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Bužková Radka 3825
Svobodová Monika 4025
Jarošová Adéla 4325
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Kuchařová Michaela 6820
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 212027

Jablonovská Jana - Ševčíková Linda
 
 
 
Krýslová Vendula - Němcová Eliška
6:1, 6:2
 
Kuncková Martina - Šimonová Sára
7:6 (7), 6:2
 
Kulhavá Veronika - Břicháčková Sabina
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:3, 7:6 (9)
 
Vajsejtlová Tereza - Sirotková Šarlota Sofie
 
Polanská Tereza - Bužková Radka
2:6, 7:6 (6), 1:0 (10)
 
 
 
Wirglerová Simona - Koplová Tereza
6:1, 7:5
 
Horáková Petra - Lebišová Veronika
6:1, 6:3
 
Maršálková Nicol - Vondrášková Kristýna
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Moravcová Adéla - Kocí Kateřina
 
Křenková Tereza - Richtrová Sabina
6:3, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Kósová Karolína - Slivová Markéta
 
Odleváková Zuzana - Wojciková Viktorie
6:0, 6:1
 
Abeldinova Alla - Havrlíková Adéla
6:3, 6:2
 
 
6:7 (5), 6:1, 1:0 (7)
 
Machalová Sabina - Pektorová Hana
 
Kuchařová Michaela - Koláčková Barbora
6:7 (4), 6:1, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Dejnožková Tereza - Křtěnová Sonja
 
Bubeníková Miroslava - Sušeň Tereza
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Josefová Adéla - Jelínková Daniela
6:2, 7:6 (3)
 
 
4:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Svobodová Monika - Jarošová Adéla
 
Rozhodčí turnaje: Šafránek Štěpán (platná licence A do 12.03.2020)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Bužková Radka 3825
Svobodová Monika 4025
Jarošová Adéla 4325
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Kuchařová Michaela 6820
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 214027

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stejskalová Iva20.07.2000TJ Zbrojovka Vsetín
Jurková Kristýna19.04.1997TENIS SLOVÁCKO z.s.