Český tenisový svaz
Název:
A3 Optim Tour TC Brno Cup
Datum:
19.-23.07.
Pořadatel:
TC Brno. (A - 500)
Kódové číslo:
216027
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Šafránek Štěpán
Balbínova 30
61500 Brno
Tel. (1):
732 639 691
E-mail:
stepan@tc-brno.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je zařazen do tenisového okruhu OPTIM TOUR 2019

FINANČNÍ ODMĚNY:
Celková finanční dotace turnaje je 52 000 Kč v případě plného počtu účastníků.

KVALIFIKACE
Prezentace do kvalifikace bude probíhat formou sms ve ČTVRTEK 18. 7. do 13:00 na čísle 732639691. Potom v 18:00 proběhne losování v klubovně TC Brno a následně bude zveřejněn časový program na pátek.
V případě nižšího počtu přihlášených nebo i nižšího počtu zaprezentovaných kvalifikantek je možné kvalifikaci zrušit a vzít všechny hráčky přímo do hlavní soutěže. Bližší informace budou napsány zde, až se bude turnaj blížit.

AKTUALIZACE 18.7.:
VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE DO KVALIFIKACE ZAPREZENTOVALO KE 13:00 28 HRÁČEK SE KVALIFIKACE BUDE KONAT. PRVNÍ ZÁPASY KVALIFIKACE ZAČNOU V PÁTEK V 10:00. DNES (VE ČTVRTEK) V 18:00 PROBĚHNE LOSOVÁNÍ A NÁSLEDNĚ BUDE ZDE PŘIDÁN ČASOVÝ PROGRAM NA ZÍTRA. Vklad do kvalifikace: 300 Kč

KVALIFIKACE - ČASOVÝ PLÁN ZAČÁTKŮ PRVNÍCH ZÁPASŮ V PÁTEK (všechny zápasy v areálu TC Brno, adresa Herčíkova 19b):
10:00 Heinzová, Přecechtělová, Koricinová, Krahulíková, Kučerová, Masaříková, Svozilová, Hrdinková, Chalupová, Zdrůbecká
11:00 Strebkova, Paštiková, Jacobson, Budinová, Bedrnová, Šimonová, Sušeň Tereza., Kulhavá, Zoufalý, Ventrča
12:00 Komrska, Sušeň Thomas, Hlavoň, Nerud, Skácel, Opálka, Kareisová Jana, Čižmářová
12:30 Machala, Mirdzhaliev, Pánik, Kopeček
13:00 Coufal, Daniel, Stříteský, Novobilský, Jablonovská
14:00 Vašíčková, Kopecká, Richterová, Kareisová Ludmila, Vodák
15:00 Malý, Buffa, Brabec, Novotná

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ ROZPIS CELÉHO TURNAJE:
Pátek - kvalifikace (pouze v areálu TC Brno)
Sobota - předkolo a 1. kolo dvouhry + čtyřhry (dle počtu přihlášených dvojic, ale minimálně předkolo by se mělo v sobotu hrát) (v areálech TC Brno i Start Brno)
Neděle - další 2 kola dvouhry i čtyřhry (v areálech TC Brno i Start Brno)
Pondělí - semifinále + finále dvouhry i čtyřhry (pouze v areálu TC Brno)

FINANČNÍ ODMĚNY (UPŘESNĚNÍ):
Dvouhra
Vítězství: 7 500 Kč
Finále: 4 400 Kč
Semifinále: 2 200 Kč
Čtvrtfinále: 1 000 Kč

Čtyřhra (pro pár)
Vítězství: 3 000 Kč
Finále: 1 500 Kč
Semifinále: 600 Kč

(Odměny jsou pro muže a ženy stejné.)

HLAVNÍ SOUTĚŽ:
Prezentace do hlavní soutěže bude probíhat formou sms v PÁTEK 19. 7. do 17:00 na čísle 732639691. Potom proběhne losování v klubovně TC Brno a kolem 19:00 bude v IS ČTS zveřejněno vylosování a časový program na sobotu.

AKTUALIZACE 19.7.:
DOHRÁVÁME KVALIFIKACI. VYLOSOVÁNÍ A ČASOVÝ PROGRAM NA ZÍTRA BUDE ZVEŘEJNĚN SE ZPOŽDĚNÍM BĚHEM VEČERA POTOM, CO BUDOU PAVOUKY HLAVNÍ SOUTĚŽE KOMPLETNÍ.

Turnaj bude probíhat v areálech TC Brno (5 dvorců) a Start Brno (7 dvorců).

Příjezd podle navigace:
TC Brno: Herčíkova 19b (za základní školou)
Start Brno: Loosova 1c (zaparkovat u fotbalového hřiště a jít kolem něj až ke kurtům)
Tenisové areály jsou od sebe max. 10 minut autem.

Kdo má zájem o informace ohledně ubytování, pošlete mail na stepan@tc-brno.cz a bude Vám poslán seznam několika ubytování v blízkosti areálů.

Další informace o okruhu naleznete na stránkách www.optimtour.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bužková Radka 02.03.2000 I.ČLTK Praha
38
25
439
 
08.07.2019 22:20:30
2.
Svobodová Monika 29.06.1992 HTK Třebíč
40
25
 
volná karta
11.07.2019 13:41:47
3.
Jarošová Adéla 16.11.1994 TK Neridé
43
25
 
 
18.03.2019 08:21:52
4.
Ševčíková Linda 09.06.1998 ŽLTC Brno
44
25
 
 
06.07.2019 11:35:34
5.
Polanská Tereza 10.01.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
47
25
 
 
28.06.2019 14:42:46
6.
Pektorová Hana 12.02.1997 TK PRECHEZA Přerov o.s.
51
25
 
 
01.07.2019 15:21:21
7.
Kuchařová Michaela 21.11.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
68
20
75
 
01.07.2019 21:55:38
8.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
69
20
20
 
07.07.2019 12:25:12
9.
Kocí Kateřina 15.07.2002 BLTC Brno
71
20
37
 
30.05.2019 09:16:52
10.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
 
04.07.2019 16:46:49
11.
Machalová Sabina 10.12.1997 TK Zlín
77
20
 
 
27.03.2019 07:27:44
12.
Richtrová Sabina 27.12.2000 TO TJ Nový Jičín
78
20
38
 
20.03.2019 12:55:37
13.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
 
30.06.2019 21:17:04
14.
Koplová Tereza 23.06.1998 TK PRECHEZA Přerov o.s.
83
15
 
 
14.06.2019 10:51:54
15.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
20.04.2019 08:53:32
16.
Vondrášková Kristýna 26.12.1999 TJ TK MANE Hluboká n.V.
86
15
 
 
29.04.2019 08:39:32
17.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
 
29.03.2019 13:32:32
18.
Vajsejtlová Tereza 02.03.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
89
15
18
 
05.07.2019 07:47:12
19.
Jurková Kristýna 19.04.1997 TENIS SLOVÁCKO z.s.
92
15
 
 
21.06.2019 09:39:00
20.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
 
03.06.2019 20:52:31
21.
Odleváková Zuzana 10.04.2000 Beskydský tenisový klub
98
15
27
 
12.06.2019 14:29:54
22.
Josefová Adéla 11.05.2000 TENIS-CENTRUM DTJ HK
100
15
69
 
14.06.2019 19:34:25
23.
Čecháková Eva 19.09.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
103
15
22
 
25.04.2019 09:50:59
24.
Horáková Petra 26.09.2001 TK Zlín
104
15
54
 
16.03.2019 11:29:21
25.
Lebišová Veronika 15.05.2001 SK Tenis Tišnov
106
15
47
 
05.07.2019 21:24:36
26.
Krýslová Vendula 05.12.2002 TK Slavia Plzeň
111
15
25
 
02.06.2019 21:29:39
27.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
 
07.07.2019 13:37:40
28.
Koláčková Barbora 18.12.1999 SK JC Sport Opava
117
15
 
 
30.03.2019 07:39:33
29.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
 
23.03.2019 21:08:11
30.
Břicháčková Sabina 24.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
132
12
49
 
31.03.2019 19:06:47
31.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
145
12
36
 
07.07.2019 18:37:02
32.
Stejskalová Iva 20.07.2000 TJ Zbrojovka Vsetín
156
12
23
 
22.04.2019 20:03:27
33.
Nesvadbová Michaela 03.11.2002 TC Brno.
215
9
128
volná karta
02.04.2019 11:39:59
34.
Kuncková Martina 15.04.2001 ŽLTC Brno
247
9
137
volná karta
22.04.2019 00:22:01
35.
Charvátová Vivien 24.07.2001 TC Brno.
263
9
64
volná karta
31.03.2019 09:35:01
36.
Bubeníková Miroslava 31.03.2004 TC Brno.
352
6
208
volná karta
19.06.2019 18:45:18
37.
Abeldinova Alla 25.04.2004 TK Slavia Plzeň
410
6
45
 
02.05.2019 22:00:10
38.
Slezáková Natálie 30.07.2000 TK Zlín
452
6
34
 
12.06.2019 15:58:47
39.
Křenková Tereza 30.08.2004 Rožnovský tenisový klub
685
4
60
 
02.06.2019 15:42:13
40.
Wirglerová Simona 22.09.2004 TK Znojmo
1030
1
118
volná karta
30.06.2019 18:44:50
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jablonovská Jana 03.02.1996 TENIS-CENTRUM DTJ HK
32
30
 
volná karta
16.07.2019 14:12:16
2.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
volná karta
15.07.2019 16:22:04
3.
Kareisová Ludmila 20.02.2002 ITS Tennis Club, z.s.
93
15
422
 
16.07.2019 17:42:35
4.
Vašíčková Adéla 02.01.2001 I.ČLTK Praha
121
15
152
 
06.07.2019 19:48:34
5.
Kopecká Anna Marie 24.11.2000 TK PRECHEZA Přerov o.s.
129
12
206
 
10.06.2019 23:48:59
6.
Kósová Karolína 27.10.1998 TK SC OSTRAVA
130
12
 
pouze čtyřhra
30.06.2019 21:43:19
7.
Wojciková Viktorie 19.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
142
12
61
pouze čtyřhra
15.07.2019 12:39:10
8.
Masaříková Eliška 15.10.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
158
12
78
 
09.05.2019 11:40:55
9.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
 
25.03.2019 15:32:18
10.
Richterová Šárka 16.05.2000 I.ČLTK Praha
166
12
290
 
05.06.2019 08:03:39
11.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
 
28.05.2019 13:55:25
12.
Heinzová Izabela 11.12.2002 TK Milo Olomouc
182
12
85
 
01.04.2019 10:01:08
13.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
184
12
279
 
24.06.2019 11:46:39
14.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
 
16.04.2019 21:46:02
15.
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary
221
9
135
 
06.07.2019 18:12:28
16.
Čižmářová Denisa 24.07.2000 TENIS SLOVÁCKO z.s.
228
9
189
 
08.05.2019 11:12:00
17.
Paštiková Valentýna 25.06.2002 Pašťa tenis, z.s.
253
9
150
volná karta
16.07.2019 14:12:46
18.
Chalupová Veronika 17.03.2004 TC Bajda Kroměříž
269
9
170
 
15.07.2019 16:21:33
19.
Svozilová Marie 06.12.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
286
9
76
 
07.07.2019 10:04:28
20.
Krahulíková Tereza 16.08.2003 TK Milo Olomouc
346
6
138
 
13.04.2019 17:56:44
21.
Budinová Simona 01.07.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
444
6
148
 
05.07.2019 18:00:56
22.
Sušeň Tereza 25.03.1995 TJ Brno-Komín
459
4
 
 
07.07.2019 19:41:23
23.
Šimonová Sára 20.06.2003 ŽLTC Brno
631
4
96
volná karta
15.07.2019 12:29:52
24.
Kučerová Barbora 25.03.1996 TK Blansko
653
4
 
 
02.07.2019 09:19:51
25.
Přecechtělová Darina 29.07.2005 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
181
 
25.03.2019 08:20:17
26.
Koricinová Michaela 12.09.2000 TC-MJ TENIS Líšeň
1030
1
 
 
27.05.2019 18:36:57
27.
Jacobson Karolina 20.03.2005 TK Zlín
1030
1
 
 
31.05.2019 16:52:30
28.
Hrdinková Denise 29.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
1030
1
56
volná karta
15.07.2019 12:29:23
29.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
1030
1
 
 
16.07.2019 17:42:11
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Markvartová Anna 28.04.2000 TK Olymp Praha
120
15
90
odhlášeno hráčem
24.06.2019 09:18:35
2.
Paterová Dominika 19.09.1995 TK Sparta Praha
210
9
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 20:41:21
3.
Kováčová Hana 12.05.1992 TC Brno.
60
20
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 09:40:16
4.
Güttlerová Viktorie 25.05.2005 T.J. Sokol Šumperk
1030
1
247
odhlášeno hráčem
01.07.2019 16:32:52
5.
Husárová Martina 18.05.1996 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
odhlášeno hráčem
03.07.2019 10:18:32
6.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
odhlášeno hráčem
03.07.2019 20:30:16
7.
Dörreová Adéla 28.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
64
20
17
odhlášeno hráčem
07.07.2019 20:22:32
8.
Janatová Tereza 29.08.1995 LTK Liberec
1030
1
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 13:20:59
9.
Kostelná Kristýna 02.10.2004 TK Dolní Dunajovice,spolek
394
6
175
odhlášeno hráčem
09.07.2019 13:34:36
10.
Petruželová Markéta 09.04.2000 LTK Liberec
65
20
258
odhlášeno hráčem
09.07.2019 13:45:32
11.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
10.07.2019 14:38:42
12.
Pleskačová Renáta 09.01.1998 TC-MJ TENIS Líšeň
179
12
 
odhlášeno hráčem
10.07.2019 17:42:19
13.
Kovářová Adriana 06.05.2001 TK Česká Třebová, z.s.
108
15
316
odhlášeno hráčem
11.07.2019 17:04:21
14.
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice
1030
1
 
IS: lhůta 5 dní
11.07.2019 17:54:17
15.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Neridé
1030
1
39
odhlášeno hráčem
12.07.2019 13:28:31
16.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
odhlášeno hráčem
12.07.2019 14:13:05
17.
Bukvaldová Michaela 08.09.2005 TK TILIA Brno
1030
1
530
odhlášeno hráčem
12.07.2019 15:39:13
18.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
odhlášeno hráčem
12.07.2019 21:17:18
19.
Cváčková Valentina 29.07.2000 TK AGROFERT Prostějov
133
12
398
odhlášeno hráčem
13.07.2019 11:12:26
20.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
odhlášeno hráčem
13.07.2019 21:07:27
21.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
odhlášeno hráčem
13.07.2019 21:07:30
22.
Kozáková Kristina 08.01.2001 Sokol Lanžhot
897
3
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 05:56:12
23.
Petruželová Lucie 30.08.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
116
15
72
odhlášeno hráčem
14.07.2019 18:34:04
24.
Kladivová Aneta 23.05.2000 TK AGROFERT Prostějov
54
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 09:10:59
25.
Podbiol Zofia 06.02.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
1030
1
707
IS: lhůta 8 dní
15.07.2019 15:16:59
26.
Jančíková Gabriela 08.06.2002 HTK Třebíč
233
9
114
odhlášeno hráčem
15.07.2019 17:10:17
27.
Šulcová Vanesa 11.12.2004 VSK VŠB-TU Ostrava
560
4
73
odhlášeno hráčem
16.07.2019 13:15:11
28.
Přádová Martina 27.01.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
94
15
 
odhlášeno pořadatelem
16.07.2019 14:11:38
29.
Pokorná Barbora 09.11.2001 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
61
20
82
odhlášeno hráčem
16.07.2019 16:08:53
30.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
16.07.2019 16:49:58
31.
Malatinská Justýna 09.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
57
20
66
odhlášeno hráčem
16.07.2019 17:10:07
32.
Vlkovská Veronika 06.09.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
50
25
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 17:49:29
33.
Csabi Petra 11.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
105
15
28
odhlášeno hráčem
17.07.2019 16:28:17
34.
Jánošíková Jana 24.10.1997 TK Brno - Chrlice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 08:20:22
35.
Kudelová Martina 05.07.1999 VSK VŠB-TU Ostrava
55
20
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 14:42:02