Český tenisový svaz

Maršálková Aneta

Datum narození:
06.03.2005
Platnost reg. do:
17.10.2020
Klub:
Sokol Letovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Blansko
181 (12)
 
 
 
2017
TK Blansko
109 (20)
457 (4)
 
 
2018
TK Blansko
114 (1)
129 (12)
717 (3)
 
2019
Sokol Letovice
 
429 (4)
 
 
2020
Sokol Letovice
 
693 (1)
590 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

0
2
31.08.2019, Elnino.cz CUP 2019

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.07.2019

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

0
2
31.08.2019, Elnino.cz CUP 2019

TJ Lázně Bělohrad (B - 500), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
05. III.TŔÍDA sk.AA
25.5.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
0
2.
05. III.TŔÍDA sk.AA
8.6.2019, Sokol Letovice - STK Okříšky
1
3.
05. III.TŔÍDA sk.AA
15.6.2019, Slavoj Polná - Sokol Letovice
1
4.
05. III.TŔÍDA sk.AA
22.6.2019, Sokol Letovice - Čechie Zastávka
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
05. III.TŔÍDA sk.AA
25.5.2019, Sokol Letovice - TK Bystřice n.Pernštejnem
1
2.
05. III.TŔÍDA sk.AA
8.6.2019, Sokol Letovice - STK Okříšky
2
3.
05. III.TŔÍDA sk.AA
15.6.2019, Slavoj Polná - Sokol Letovice
1
4.
05. III.TŔÍDA sk.AA
22.6.2019, Sokol Letovice - Čechie Zastávka
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.03.2019

TK Choceň (C - 400), K: 4/-

20
2
14.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
20/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.03.2019

TK Choceň (C - 400), K: 4/-

-
2
14.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, TK Spartak Jihlava D - Start Brno B
0
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
9.6.2019, Start Brno C - Sokol Brno Žabovřesky
0
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
16.6.2019, TKB Hrušovany z.s. - Start Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
23.6.2019, TK Spartak Jihlava D - Start Brno B
0
1.
26. III.TŔÍDA sk.BD
9.6.2019, Start Brno C - Sokol Brno Žabovřesky
1
2.
26. III.TŔÍDA sk.BD
16.6.2019, TKB Hrušovany z.s. - Start Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
19.01.2019, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0