Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1 Kvalifikace MČR
Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  18.-22.04.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Jablonovská Jana
 
 
 
Havrlíková Adéla
6:2, 6:0
 
Přecechtělová Darina
7:5, 2:6, 6:4
 
Šalková Dominika
6:4, 1:6, 6:2
 
Kovářová Adriana
6:2, 6:0
 
Kuchařová Michaela
6:2, 6:2
 
 
 
Dörreová Adéla
6:4, 6:1
 
 
 
Hrubanová Gabriela
6:2, 6:1
 
Přibylová Veronika
6:1, 6:1
 
Hažmuková Viktorie
6:7, 6:0, 6:4
 
Kalousková Sylvie
6:3, 6:3
 
Pektorová Hana
6:0, 6:4
 
 
 
Ševčíková Linda
6:2, 6:3
 
 
 
Paroulková Sára
7:5, 6:7 (5), 6:2
 
Neradová Kamila
1:6, 6:2, 6:3
 
Čecháková Eva
7:5, 6:3
 
Dohnalová Rozálie
2:6, 6:2, 6:3
 
Sirotková Šarlota Sofie
6:1, 6:2
 
 
 
Pokorná Barbora
6:4, 6:2
 
 
 
Nová Andrea
6:7 (4), 7:5, 6:4
 
Nováková Alžběta
6:2, 6:1
 
Rutarová Eva
6:1, 6:3
 
Havlíčková Lucie
6:4, 6:0
 
Novotná Nikola
6:2, 6:0
 
 
 
Malatinská Justýna
6:3, 2:1, scr.
 
 
 
Kněžková Nelly
6:2, 6:0
 
Lebišová Veronika
6:1, 7:5
 
Zálabská Zuzana
3:6, 6:3, 6:3
 
Krýslová Vendula
6:1, 6:1
 
Petruželová Markéta
6:1, 6:4
 
 
 
Richtrová Sabina
6:4, 7:6
 
 
 
Wasserbauerová Adéla
1:6, 6:2, 6:4
 
Dejnožková Tereza
6:1, 7:6 (4)
 
Štruplová Julie
6:4, 6:0
 
Maršálková Nicol
6:1, 6:1
 
Polanská Tereza
6:4, 6:4
 
 
 
Vlčková Karolína
6:0, 6:1
 
 
 
Zeminová Markéta
6:3, 6:1
 
Josefová Adéla
6:3, 6:1
 
Odleváková Zuzana
7:5, 6:2
 
Markvartová Anna
6:2, 6:3
 
Moravcová Adéla
6:1, 7:5
 
 
 
Kocí Kateřina
6:1, 6:2
 
 
 
Nováková Klára
1:0, scr.
 
Csabi Petra
2:6, 6:1, 6:4
 
Richterová Šárka
6:4, 6:1
 
Abeldinova Alla
6:2, 7:5
 
 
7:5, 6:2
 
Svobodová Monika
 
Rozhodčí turnaje: David Oldřich (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Svobodová Monika 4025
Ševčíková Linda 4425
Polanská Tereza 4725
Vlčková Karolína 4825
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Malatinská Justýna 5720
Kategorie : 12Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 212000

Svobodová Monika - Jablonovská Jana
 
 
 
Zeminová Markéta - Petruželová Markéta
6:1, 6:1
 
Krýslová Vendula - Josefová Adéla
6:4, 2:6, 1:0 (4)
 
Richtrová Sabina - Odleváková Zuzana
6:4, 6:2
 
 
 
Abeldinova Alla - Štruplová Julie
6:4, 1:6, 1:0 (7)
 
 
 
Kuchařová Michaela - Pektorová Hana
6:3, 1:6, 1:0 (6)
 
 
 
Přecechtělová Darina - Havlíčková Lucie
6:2, 6:1
 
 
 
Nováková Alžběta - Markvartová Anna
2:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
Csabi Petra - Malatinská Justýna
6:2, 6:3
 
 
 
Jelínková Daniela - Sirotková Šarlota Sofie
6:4, 6:1
 
 
 
Moravcová Adéla - Kocí Kateřina
6:2, 7:5
 
 
 
Pokorná Barbora - Dohnalová Rozálie
6:0, 6:4
 
 
 
Wasserbauerová Adéla - Novotná Nikola
5:7, 6:4, 1:0 (9)
 
 
 
Dörreová Adéla - Nová Andrea
6:1, 6:2
 
 
 
Richterová Šárka - Dejnožková Tereza
6:2, 6:4
 
 
 
Davidová Natálie - Hažmuková Viktorie
3:6, 6:3, 1:0 (9)
 
Havrlíková Adéla - Talpová Dominika
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Vlčková Karolína - Polanská Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Zálabská Eva (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic18
NasazeníBH
Jablonovská Jana 3230
Svobodová Monika 4025
Polanská Tereza 4725
Vlčková Karolína 4825
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Malatinská Justýna 5720
Pokorná Barbora 6120
Kategorie : 12Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 214000

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Filip Kateřina01.09.1999I.ČLTK Praha
Bohatová Zuzana15.04.2001TJ Sokol Vysočany
Němcová Eliška28.06.2001TK Škoda Plzeň z.s.
Zýtová Julie01.02.2003Lokomotiva Beroun
Mervartová Michaela18.12.2002TK Česká Skalice
Křtěnová Sonja21.07.1998SK HAMR, z.s.
Vlachopulosová Nelly06.06.1999VSK VŠB-TU Ostrava
Vašíčková Adéla02.01.2001I.ČLTK Praha
Přádová Martina27.01.1991TENIS-CENTRUM DTJ HK
Švadlenková Tereza25.06.1999LTC Pardubice