Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
09.-11.11.
Pořadatel:
Praha (P - 700)
Místo konání:
Na Balkáně 812, Praha 3
Kódové číslo:
206800
Dvorců + povrch:
2 decoturf
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Poletínová Alena
Na Balkáně 450/25
130 00 Praha 3
Tel. (1):
737282434
E-mail:
poletinovaa@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Místo konání: Tj Spoje Praha Na Balkáně 990/21a , Praha 3 Prezence v pátek formou SMS nebo telefonicky na číslo 737 282 434 - Alena Poletínová mezi 15:00-17:00 hod. Losování ihned po konci prezence. Program na sobotu bude následně zveřejněn v poznámce pod hracím plánem. Vrchní rozhodčí-Krejčí Jiří
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
36
25
 
 
01.11.2019 09:11:02
2.
Viďmanova Darja 09.01.2003 I.ČLTK Praha
50
25
4
 
01.11.2019 09:15:30
3.
Rutarová Eva 21.07.1995 TK Start Praha-Topolka
70
20
 
 
01.11.2019 08:29:05
4.
Nová Andrea 05.11.2003 TJ Spoje Praha
76
20
12
 
01.11.2019 09:13:15
5.
Sirotková Šarlota Sofie 17.09.2001 TJ Sokol Vysočany
80
20
26
 
01.11.2019 09:16:03
6.
Černá Agáta 25.03.2004 I.ČLTK Praha
87
15
22
 
01.11.2019 09:15:14
7.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
91
15
 
 
01.11.2019 09:12:27
8.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
96
15
8
 
01.11.2019 09:25:31
9.
Sedláčková Petra 07.08.2001 TK Olymp Praha
102
15
 
 
01.11.2019 13:01:03
10.
Fruhvirtová Brenda 02.04.2007 TK Sparta Praha
104
15
78
volná karta PTS
02.11.2019 13:12:19
11.
Dejnožková Tereza 17.07.2002 SK HAMR, z.s.
110
15
37
 
01.11.2019 09:13:40
12.
Kalousková Sylvie 08.10.2002 SK Aritma Praha
125
12
65
 
01.11.2019 11:34:03
13.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
185
12
58
 
01.11.2019 09:14:10
14.
Císařová Barbora 10.01.2001 TK Ruzyně Praha
213
9
677
 
01.11.2019 13:12:27
15.
Mihoková Petra 04.11.2004 I.ČLTK Praha
245
9
45
dle Cž nvk
02.11.2019 13:14:26
16.
Štěpánová Terezie 01.06.2003 TJ Spoje Praha
260
9
57
dle Cž nvk
01.11.2019 09:12:07
17.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
347
6
84
 
01.11.2019 09:14:35
18.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
362
6
42
dle Cž nvk
01.11.2019 07:53:52
19.
Elichová Sára 07.04.2000 SK Aritma Praha
387
6
 
 
01.11.2019 00:40:54
20.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
449
6
172
 
01.11.2019 08:26:59
21.
Palicová Barbora 11.03.2004 TK Sparta Praha
900
3
5
dle Cž nvk
01.11.2019 09:20:45
22.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
963
1
193
volná karta pořadatele
01.11.2019 14:38:34
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Líbalová Jolana 13.12.2006 I.ČLTK Praha
963
1
237
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
01.11.2019 09:16:33
2.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
161
12
160
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
01.11.2019 13:58:12
3.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
134
12
398
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
01.11.2019 14:26:43
4.
Vejdovcová Tereza 09.08.2001 SK HAMR, z.s.
237
9
750
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
03.11.2019 14:28:49
5.
Lhotáková Barbora 23.01.2003 TJ Spoje Praha
326
6
229
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
04.11.2019 12:05:58
6.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 Sportcentrum Uhříněves
333
6
104
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
06.11.2019 11:12:11
7.
Látalová Adéla 20.02.2005 SK HAMR, z.s.
963
1
246
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
06.11.2019 20:01:50
8.
Laboutková Aneta 10.05.2000 I.ČLTK Praha
22
35
 
přijata do hlavní soutěže-rozšířeno na 32 hráček
07.11.2019 10:31:25

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Havlíčková Lucie 13.03.2005 TK Sparta Praha
135
12
20
odhlášeno hráčem
01.11.2019 18:17:36
2.
Hindová Denisa 17.07.2002 I.ČLTK Praha
34
30
212
odhlášeno hráčem
01.11.2019 20:34:32
3.
Zámečníková Kristina 15.10.2005 TJ Sokol Vysočany
333
6
54
odhlášeno hráčem
02.11.2019 20:07:13
4.
Neumannová Lucie 02.07.2003 SK Aritma Praha
368
6
108
odhlášeno hráčem
06.11.2019 10:23:35
5.
Šafářová Zdena 20.08.2003 I.ČLTK Praha
155
12
52
odhlášeno hráčem
06.11.2019 13:45:58
6.
Kněžková Nelly 02.12.2003 TK Sparta Praha
131
12
11
odhlášeno hráčem
06.11.2019 19:57:20
7.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
80
20
438
odhlášeno hráčem
07.11.2019 19:23:19
8.
Černohlávková Vendula 21.08.1985 Mgr. Růžena Krtková Rudnická
Top Tennis Academy
189
12
 
odhlášeno hráčem
08.11.2019 12:15:47