Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  VYSOČANSKÝ POHÁR
Pořadatel:  TJ Sokol Vysočany
Datum:  09.-12.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Jarošová Adéla
 
 
 
Kalousková Sylvie
6:2, 6:2
 
Paštiková Valentýna
5:7, 6:1, 6:3
 
Pokorná Barbora
6:1, 6:0
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Lamiová Tereza
 
Vlčková Karolína
6:0, 4:6, 6:2
 
 
 
 
7:6, 6:3
 
Břicháčková Sabina
 
Baďurová Veronika
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Dörreová Adéla
 
Čechová Karolína
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Dvořáková Valentina
 
Neradová Kamila
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:3
 
Němcová Eliška
 
Malíková Klára
6:2, 5:7, 7:5
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Kulhánková Aneta
 
Malická Hana
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Přibylová Veronika
 
Wasserbauerová Adéla
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Mamicová Kristýna
 
Husárová Martina
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:4, 7:6
 
Hubičková Magdalena
 
Kovářová Adriana
7:6, 7:5
 
 
 
 
6:1, 5:7, 6:3
 
Hlaváčová Kristýna
 
Kopecká Anna Marie
6:4, 7:6
 
Paleček Nicole
7:6, 6:3
 
 
5:0, scr.
 
Maříková Michaela
 
Slivová Markéta
6:3, 6:2
 
 
 
 
7:5, 7:5
 
Havrlíková Adéla
 
Kroisová Adéla
6:3, 5:7, 6:4
 
 
 
 
6:3, 3:6, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie
 
Zeminová Markéta
6:4, 7:5
 
 
 
 
3:6, 7:6, 6:2
 
Mrázová Pavla PeadDr.
 
Dibáková Ingrid
6:4, 6:4
 
Švadlenková Tereza
6:2, 7:5
 
 
6:2, 6:1
 
Polanská Tereza
 
Rozhodčí turnaje: ING. ALEŠ VEJŠICKÝ
Poznámka pořadatele: SF V PONDĚLÍ 9.00. ČASY PŘÍJEZDŮ JSOU AKTUALIZOVÁNY , SLEDUJTE IS.
Počet účastníků35
NasazeníBH
Jarošová Adéla 2330
Polanská Tereza 2930
Čechová Karolína 4325
Maříková Michaela 5225
Dörreová Adéla 6120
Přibylová Veronika 6620
Wasserbauerová Adéla 6820
Slivová Markéta 7020
Kategorie : 8Součet BH: 190
Kódové číslo akce: 202030

Jarošová Adéla - Polanská Tereza
 
 
 
Mamicová Kristýna - Hubičková Magdalena
6:3, 7:5
 
Lamiová Tereza - Zeminová Markéta
6:4, 6:1
 
Maříková Michaela - Slivová Markéta
scr.
 
Kopecká Anna Marie - Malická Hana
7:6, 6:3
 
Malíková Klára - Přibylová Veronika
7:6, 6:2
 
Dibáková Ingrid - Hlaváčová Kristýna
6:3, 6:1
 
Kulhánková Aneta - Kroisová Adéla
4:6, 6:3, 1:0
 
Baďurová Veronika - Němcová Eliška
6:1, 6:1
 
Havrlíková Adéla - Vlčková Karolína
6:4, 5:7, 1:0
 
Wasserbauerová Adéla - Dörreová Adéla
6:4, 6:1
 
Pokorná Barbora - Kovářová Adriana
6:2, 7:6
 
Kalousková Sylvie - Neradová Kamila
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Sirotková Šarlota Sofie - Kladivová Aneta
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Jarošová Adéla 2330
Polanská Tereza 2930
Kladivová Aneta 3230
Maříková Michaela 5225
Dörreová Adéla 6120
Přibylová Veronika 6620
Wasserbauerová Adéla 6820
Slivová Markéta 7020
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 204030

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rusová Alica05.02.1998SK HAMR, z.s.
Richterová Šárka16.05.2000I.ČLTK Praha
Fiedlerová Kristýna26.02.2000Tenisový klub SPORT,o.s.
Maťhová Žaneta22.02.1998LTC České Budějovice,z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Paleček Nicole15.11.2003TK Neridé
Dvořáková Valentina15.05.2004I.ČLTK Praha
Kladivová Aneta23.05.2000TK AGROFERT Prostějov