Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  dospělí
Pátý Daniel
 
 
 
Wünsch Vojtěch
6:2, 6:4
 
Strnad Tomáš
6:4, 6:2
 
Kelnar Lukáš
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Říha Matyáš
 
Polák Marek
6:1, 5:7, 3:2, scr.
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Praus Lukáš
 
Veigert Vojtěch
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Elísek Tomáš
 
Orlita Daniel
6:4, scr.
 
 
 
Paleček Ondřej
6:3, 6:1
 
Malý Lukáš
6:3, 7:5
 
Typl Jáchym
6:1, 7:5
 
 
 
 
6:2, 4:6, 6:3
 
Krejčíř Petr
 
Šrámek Ondřej
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Strouhal Jaroslav
 
Jansa Štěpán
7:5, 6:1
 
 
 
 
6:1, 3:6, 6:4
 
Pátý Michael
 
Blažek Jan
7:6 (6), 6:3
 
 
 
 
6:2, 7:6 (4)
 
Horálek Dominik
 
Křepinský Tomáš
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Sajdak Hubert
 
Wolf Richard
6:3, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Polívka Tomáš
 
Rajs Jan
scr.
 
Knutson Dominik
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Malý Patrik
 
Vančuřík Štěpán
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Jahelka Vladimír
 
Holub Mikuláš
6:1, 6:1
 
 
 
 
2:6, 6:1, 7:5
 
Lukáš Břetislav
 
Voborník Jaromír
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:3, 1:6, 6:2
 
Zaplatilek Jakub
 
Skokan Ondřej
6:1, 6:1
 
Jedlička Dominik
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Vlkovský Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program pondělí : semifinálová utkání dvouhry v 9,30
Počet účastníků36
NasazeníBH
Pátý Daniel 3625
Vlkovský Vojtěch 4325
Orlita Daniel 9815
Malý Patrik 11015
Vančuřík Štěpán 11615
Pátý Michael 14212
Elísek Tomáš 14712
Blažek Jan 18512
Kategorie : 8Součet BH: 131
Kódové číslo akce: 112920

Orlita Daniel - Vančuřík Štěpán
 
 
 
Wünsch Vojtěch - Horálek Dominik
6:1, 6:7 (4), 1:0 (8)
 
Voborník Jaromír - Strnad Tomáš
7:6 (5), 3:6, 1:0 (8)
 
Lukáš Břetislav - Jansa Štěpán
6:3, 6:2
 
Jahelka Vladimír - Zaplatilek Jakub
7:5, 3:6, 1:0 (4)
 
Polák Marek - Krejčíř Petr
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Kelnar Lukáš - Holub Mikuláš
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
Skokan Ondřej - Typl Jáchym
7:5, 6:1
 
Jedlička Dominik - Malý Lukáš
6:2, 7:5
 
 
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Blažek Jan - Rajs Jan
 
Šrámek Ondřej - Veigert Vojtěch
6:3, 2:6, 1:0 (02)
 
Knutson Dominik - Sajdak Hubert
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Paleček Ondřej - Elísek Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: Vágnerová Veronika (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic13
NasazeníBH
Orlita Daniel 9815
Vančuřík Štěpán 11615
Elísek Tomáš 14712
Blažek Jan 18512
Paleček Ondřej 19212
Lukáš Břetislav 2419
Jahelka Vladimír 2489
Šrámek Ondřej 2969
Kategorie : 8Součet BH: 93
Kódové číslo akce: 114920

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pala Ondřej13.07.2004TENIS-CENTRUM DTJ HK
Melichárek Lukáš01.04.1978TC Nové Město n. Metují
Syrovátka Filip25.10.2001Lokomotiva Trutnov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Polívka Tomáš24.10.1998TK Kvasiny