Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  23.-27.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Franěk Michal
 
 
 
Frömmel Tomáš
6:3, 7:6 (4)
 
Fiala Tomáš
6:3, 3:6, 6:4
 
Rychtecký Tomáš
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:0, 5:7, 7:5
 
Vágner Josef
 
Slezák Marek
6:3, 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:4, 6:4
 
Halama Jan
 
Kalinovský Ladislav
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Makrlík Petr
 
Krstev Ondřej
7:5, 1:6, 6:1
 
 
 
Trnka Přemysl
6:1, 6:0
 
Roušar Petr
6:7 (4), 6:2, 6:4
 
Pleskot Vít
scr.
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Tocik Jan
 
Martínek David
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Kovařík David
 
Abeldinov Patrik
6:2, 6:0
 
Filo Daniel
6:3, 6:4
 
Skácel Dan
6:3, 6:1
 
 
 
 
5:2, scr.
 
Rola Daniel
 
Balada Tomáš
6:4, 6:1
 
Mrázek David
6:1, 6:2
 
Cintl Matěj
6:0, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:2
 
Šimek Filip
 
Vykoukal Petr
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Dubský Marek
 
Arendar Roman
scr.
 
Kracík Matěj
6:3, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 6:1
 
Bíško Michal
 
Šimůnek David
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:1, 7:6 (3)
 
Vrbka Jiří
 
Majda Marek
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Krček Pavel
 
Hudeček Petr
6:4, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kurka Josef
 
Vaniš Pavel
6:2, 7:6 (5)
 
Vyhlas Radek
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Nebojsa Stanislav
 
Rozhodčí turnaje: Ing. František Steiner
Poznámka pořadatele: V 9.00 hod. semifinále mužské dvouhry: Franěk - Krstev, Bíško - Krček V 14.00 hod. finále mužské dvouhry V 16.00 hod. finále mužské čtyřhry
Počet účastníků38
NasazeníBH
Franěk Michal 1835
Nebojsa Stanislav 3530
Bíško Michal 3725
Krstev Ondřej 4025
Šimůnek David 4525
Skácel Dan 4725
Makrlík Petr 4825
Rola Daniel 5225
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 112193

Vrbka Jiří - Jebavý Roman
 
 
 
Kurka Josef - Pašalič Marko
scr.
 
Pleskot Vít - Hudeček Petr
6:1, 6:1
 
Franěk Michal - Poláček Lukáš
6:2, 6:3
 
Vaniš Pavel - Kalinovský Ladislav
6:1, scr.
 
Skácel Dan - Majda Marek
6:1, 7:6 (1)
 
Mrázek David - Frömmel Tomáš
6:1, 6:4
 
Arendar Roman - Filo Daniel
6:3, 6:2
 
Martínek David - Fiala Tomáš
6:3, 7:6 (4)
 
Šodek David - Kracík Matěj
7:6 (6), 6:3
 
Makrlík Petr - Krček Pavel
6:4, 6:4
 
Abeldinov Patrik - Cintl Matěj
6:4, 6:2
 
Rychtecký Tomáš - Zelinka David
6:4, 6:3
 
 
scr.
 
Nebojsa Stanislav - Bíško Michal
 
Počet dvojic14
NasazeníBH
Franěk Michal 1835
Jebavý Roman 1935
Nebojsa Stanislav 3530
Bíško Michal 3725
Skácel Dan 4725
Makrlík Petr 4825
Vrbka Jiří 5420
Poláček Lukáš 6320
Kategorie : 12Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 114193

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vala Daniel27.06.1992TK DEZA Valašské Meziříčí
Řehák Jakub02.09.1989Tenisový klub Eden
Jedlička Lukáš28.06.1987LTC Modřany 2005
Orlita Daniel08.07.1997TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
Mareš Petr28.05.1982LTC Rudná
Filipský Jakub12.06.1995TK Sparta Praha
Bartoň Dominik05.04.1998TK AGROFERT Prostějov
Hrabec Tomáš28.12.1990TK Zlín
Pavluv Richard08.11.1996LTC Houštka
Nerušil Marek29.10.1995TC Realsport Nymburk o.s.
Poštolka Roman07.04.1999Slavoj Český Brod
Houdek Martin12.10.1967TK Ruzyně Praha
Racek Libor19.09.1995TK Pelhřimov
Blecha Adam30.06.1998SK HAMR, z.s.
Dopita Marek02.09.1990TC Nové Město n. Metují
Hrubý Adam10.06.1997Severočeská tenisová o.s.
Pokorný Jan24.10.1997SK Aritma Praha
Schiel Jakub26.02.1992TC Brno.
Michálek Jan05.05.1989Tenis Cibulka
Vojtěchovský Lukáš29.01.1971LTK Liberec
Noha Martin09.05.1986TC VŠ Praha
Nemynář Petr01.03.1987LTC Modřany 2005
Rinko Štěpán13.11.1996TCG Karlovy Vary
Vicenda Ondřej27.02.1998TK Škoda Plzeň z.s.
Rous Marek04.02.1998TENIS-CENTRUM DTJ HK
Hájek David09.07.1992TJ Solidarita Praha 10

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jebavý Roman16.11.1989LTK Liberec