Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TC HEAD
Pořadatel:  1. Vestecká sportovní o.s.
Datum:  10.-12.03.
Věk. kategorie:  dospělí
Štěpánek Antonín
 
 
 
Bureš Michal
6:0, 6:0
 
Lerbletier Jakub
6:0, 6:7, 1:0 (8)
 
Cintl Matěj
6:7, 6:1, 1:0 (7)
 
Bimka Ondřej
6:0, 4:1, scr.
 
Bureš Martin
6:2, 6:2
 
Makovíny Michal
5:7, 7:5, 1:0 (6)
 
Stavěl Martin
6:2, 6:1
 
Cordt Daniel
6:1, 6:0
 
Makovíny Rastislav
6:3, 3:3, scr.
 
Kolář Jan
0:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Šimon František
7:5, 6:4
 
Šmída Marek
7:6, 6:3
 
Popelka Štěpán
7:6, 6:1
 
Hudeček Petr
6:0, 6:2
 
Vančuřík Štěpán
2:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Bena Libor
6:1, 6:1
 
Šmída Daniel
6:1, 6:1
 
Hašpl František
6:1, 6:1
 
Tyrpák Josef
6:4, 6:1
 
Mareš Vojtěch
3:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Chyba Lukáš
6:1, 6:2
 
Beneš Michal
6:2, 6:4
 
Doubek Lukáš
6:3, 6:4
 
Richtar Lukáš
6:0, 6:0
 
Koukal Petr
6:0, 6:0
 
Kobera Jakub
6:3, 3:6, 1:1 (9)
 
Šmída David
6:4, 3:6, 1:1 (9)
 
Spálenský Michal
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:0
 
Šoukal Martin
 
Poznámka pořadatele: FINÁLE MUŽŮ - PONDĚLÍ 9:00
Počet účastníků30
NasazeníBH
Štěpánek Antonín 2830
Šoukal Martin 7020
Stavěl Martin 9415
Beneš Michal 12115
Hudeček Petr 13412
Vančuřík Štěpán 15812
Doubek Lukáš 19112
Makovíny Michal 2119
Kategorie : 6Součet BH: 125
Kódové číslo akce: 102080

Vančuřík Štěpán - Beneš Michal
 
 
 
Kolář Jan - Kazda Martin
6:3, 6:4
 
Šmída Daniel - Šmída David
6:1, 6:2
 
Cintl Matěj - Cordt Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
Lerbletier Jakub - Spálenský Michal
6:1, 6:4
 
 
 
Bena Libor - Šimon František
1:6, 7:5, 1:0 (5)
 
 
 
Makovíny Michal - Makovíny Rastislav
6:3, 4:6, 1:0 (2)
 
 
 
Šmída Marek - Tyrpák Josef
scr.
 
Bureš Martin - Bureš Michal
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Doubek Lukáš - Koukal Petr
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Beneš Michal 12115
Vančuřík Štěpán 15812
Doubek Lukáš 19112
Makovíny Michal 2119
Makovíny Rastislav 2389
Cintl Matěj 2739
Koukal Petr 2989
Kazda Martin 6044
Kategorie : 5Součet BH: 79
Kódové číslo akce: 104080

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čermák Pavel10.04.1990TC ESO Praha z.s.
Baimakhanov Nurdaulen21.02.1994I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kazda Martin26.07.2001TJ Sokol Vysočany