Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Wilson Tempo Cup Open
Pořadatel:  Tempo Praha
Datum:  22.-24.11.
Věk. kategorie:  dospělí
Řezníček Vladimír
 
 
 
Jarůšek Jan
6:0, 6:0
 
Liška Vojtěch
6:2, 7:6
 
Ben Ahmed Adam
6:3, 6:2
 
Kovalenko Artur
6:3, 6:0
 
Procházka Jakub
6:2, 7:6
 
Šenk Michal
6:3, 3:6, 1:0
 
Kelnar Lukáš
7:6, 6:3
 
 
 
Pala Ondřej
2:6, 6:4, 1:0
 
Kusý Jan
6:1, 6:0
 
Maška Jan
6:2 (67), 1:0 (4)
 
Foltýn Radek
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:0, 6:1
 
Krejčí Lukáš
 
Ryšánek Jan
1:0, scr.
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:4, 6:4
 
Houdek Martin
6:2, 6:3
 
Chaloupka Adam
6:2, 6:2
 
Špánek Jaroslav
6:1, 6:7, 1:0
 
Borzy Daniel
6:1, 6:1
 
Matouš Patrik
scr.
 
 
 
Hustoles Jan
6:3, 6:2
 
Hloušek Dominik
6:0, 6:1
 
Čadil Patrik
7:6, 6:0
 
Neštický Josef
scr.
 
Matějka Daniel
6:1, 6:4
 
Kučera Jan
6:0, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Kelnar Tomáš
 
Rozhodčí turnaje: p. Krejčí 722325071
Poznámka pořadatele: neregistrovaný hráč: Radek Foltýn - 21.1.1971
Počet účastníků27
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 7920
Kelnar Tomáš 11115
Matouš Patrik 2259
Kelnar Lukáš 3766
Hustoles Jan 4734
Šenk Michal 4874
Ryšánek Jan 5214
Krejčí Lukáš 5334
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 102015

Řezníček Vladimír - Krejčí Lukáš
 
 
 
Maška Jan - Kučera Jan
6:3, 6:1
 
Suchánek Ondřej - Pala Ondřej
6:4, 6:4
 
Matouš Patrik - Borzy Daniel
scr.
 
Jarůšek Jan - Hloušek Dominik
6:3, 6:4
 
Ben Ahmed Adam - Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:3
 
Kelnar Tomáš - Kelnar Lukáš
6:2, 6:4
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Řezníček Vladimír 7920
Kelnar Tomáš 11115
Matouš Patrik 2259
Kelnar Lukáš 3766
Suchánek Ondřej 4596
Krejčí Lukáš 5334
Kučera Jan 7014
Jarůšek Jan 7104
Kategorie : 4Součet BH: 68
Kódové číslo akce: 104015

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Knapp Vlastimil30.06.1985TK Lokomotiva Plzeň z.s.
Soukup Jakub03.03.1998Tempo Praha
Martin Adam12.07.1995TK Louny
Bárta Miroslav21.07.1995Tempo Praha
Nesvorný Jan03.05.1993TJ Spoje Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kučera Jan26.01.1987Slovan Liberec
Matějka Daniel14.01.2002SK Aritma Praha
Neštický Josef11.08.1980LTC Řevnice
Hloušek Dominik02.06.1996TK Blansko
Špánek Jaroslav08.02.1969Tempo Praha
Houdek Martin12.10.1967TK Ruzyně Praha
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002SK OAZA Praha
Foltýn Radek21.01.1971-
Suchánek Ondřej30.10.1985TC Jičín