Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

70 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
56:7
115:22
746:293
14
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
5
2
40:23
86:50
652:460
12
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
2
38:25
86:53
668:486
12
4
1. Vestecká sportovní o.s.
Tisknout
5
2
31:32
69:70
561:587
12
5
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
4
34:29
74:62
577:548
10
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
5
24:39
52:85
478:646
9
7
Tenis Dobříš
Tisknout
1
6
17:46
36:98
369:663
8
8
Lokomotiva Zdice
Tisknout
0
7
12:51
27:105
357:725
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
7.5.2017 NT 20.5.2017
8
1. Vestecká sportovní o.s. TK Neridé
1:8
3:17
41:113
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vojtíšek Filip (H)
20
Bouček František
45
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
2.
Augustýn Tadeáš
12
Hozman Dominik
30
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Líbalová Jolana (H)
20
Šalková Natálie
30
3:6
7:6
6:4
16
16
2
1
1
0
4.
Kodešová Klára
6
Malá Natálie
15
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Lamža Julián
4
Bruk Adam
20
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Nevrkla Jakub
4
Holub Lukáš J.
20
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
7.
Líbalová Jolana (H)
Kodešová Klára
20
6
Šalková Natálie
Malá Natálie
30
15
7:6
4:6
0:1
11
13
1
2
0
1
8.
Vojtíšek Filip (H)
Augustýn Tadeáš
20
12
Bouček František
Hozman Dominik
45
30
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Lamža Julián
Nevrkla Jakub
4
4
Bruk Adam
Holub Lukáš J.
20
20
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
               
41
113
3
17
1
8

Soupiska 1. Vestecká sportovní o.s.

jméno
nar.
BH
1
Šafařík Jakub (H)
18.09.2005
144
25
2
Vojtíšek Filip (H)
02.05.2006
183
20
3
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
332
12
4
kukuczka alex
08.08.2006
617
9
5
Lamža Julián
09.02.2006
1011
4
6
Nevrkla Jakub
03.06.2005
1299
4
7
Andronikov David
02.03.2005
1960
3
8
Navrátil Marek
18.08.2007
2068
1
21
Líbalová Jolana (H)
13.12.2006
115
20
22
Kodešová Klára
28.05.2006
381
6
23
Pavelková Adéla
26.02.2006
918
3
24
Duchačová Nela
28.12.2005
1253
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Lechno-Wasiutyński Fryderyk (EU)
20.03.2005
41
45
2
Neumann Jakub Jiří (H)
23.02.2005
51
45
3
Bouček František
17.07.2005
53
45
4
Hozman Dominik
20.07.2005
97
30
5
Bruk Adam
27.01.2005
154
20
6
Holub Lukáš J.
13.02.2006
188
20
7
Janeček Ondřej
01.03.2006
238
15
21
Čornyjová Yvona (H)
28.04.2005
29
45
22
Šalková Natálie
21.06.2006
64
30
23
Malá Natálie
13.02.2006
138
15
24
Spirovová Viktorie
10.04.2007
1253
1