Datum narození: | 16.11.2013 |
Platnost reg. do: | 22.03.2025 |
Klub: | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | 1090 (3) | |||
2024-L | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | 1161 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 28.04.2024 NT 08.05., Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice |
0 |
2. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
3. | 47 - II. třída D 12.05.2024 NT 25.05., Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B |
0 |
4. | 47 - II. třída D 19.05.2024 NT 25.05., Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 28.04.2024 NT 08.05., Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice |
0 |
2. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
2 |
3. | 47 - II. třída D 12.05.2024 NT 25.05., Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B |
0 |
4. | 47 - II. třída D 19.05.2024 NT 25.05., Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 2 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 2 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 2 |
28.04.2024 NT 08.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Borovičková, Kolomazníková | - | Sieglová, Kosinová | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Beneš Adam | - | Kolomazníková Dora | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Beneš, Špádtová | - | Kolomazníková, Zmátlová | 5:7, 4:6 |
získané body: 2 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kolomazníková Dora | - | Brzáková Eliška | 0:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Pánková, Kolomazníková | - | Brzáková, Schmidová | 4:6, 4:6 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Müllerová Patricie | - | Kolomazníková Dora | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Skála, Müllerová | - | Kolomazníková, Zmátlová | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |