Datum narození: | 19.03.2012 |
Platnost reg. do: | 22.03.2025 |
Klub: | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2024-Z | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | 1090 (3) | |||
2024-L | Sportovní oddíl Týnec n/L z.s. | 1161 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 28.04.2024 NT 08.05., Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice |
0 |
2. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
3. | 47 - II. třída D 12.05.2024 NT 25.05., Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B |
0 |
4. | 47 - II. třída D 19.05.2024 NT 25.05., Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 28.04.2024 NT 08.05., Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice |
0 |
2. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
3. | 47 - II. třída D 12.05.2024 NT 25.05., Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B |
0 |
4. | 47 - II. třída D 19.05.2024 NT 25.05., Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L |
1 |
Družstva celkem (4hra) | 1 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 1 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 1 |
28.04.2024 NT 08.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Borovičková Kristýna | - | Sieglová Veronika | 5:7, 3:6 |
získané body: 0 b. |
28.04.2024 NT 08.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - Slavoj Žiželice | ||||
---|---|---|---|---|
team | Borovičková, Kolomazníková | - | Sieglová, Kosinová | 2:6, 1:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kolářová Michaela | - | Borovičková Kristýna | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Kolářová, Hrstka | - | Borovičková, Pánková | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Borovičková Kristýna | - | Münzberger Jan | 6:4, 5:7, 1:6 |
získané body: 0 b. |
12.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Sport.oddíl Týnec n/L - TJ LTC Poděbrady B | ||||
---|---|---|---|---|
team | Borovičková, Zmátlová | - | Münzberger, Kittner | 4:6, 6:7 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Skála Jakub | - | Borovičková Kristýna | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
19.05.2024 NT 25.05., 47 - II. třída D Fit klub Lysá nad Labem - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Tužinský, Kroupová | - | Borovičková, Pánková | 4:6, 4:6 |
získané body: 1 b. |