Datum narození: | 23.05.2014 |
Platnost reg. do: | 14.12.2024 |
Klub: | TO Sokol Nehvizdy |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
Tabulka neobsahuje žádné záznamy |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023, OSHEE CUP 2023TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | 0 |
2 | 16.03.2024, OSHEE & BOB SNAIL CUP 2024TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023, OSHEE CUP 2023TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | 0 |
2 | 16.03.2024, OSHEE & BOB SNAIL CUP 2024TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/2 |
16.12.2023, OSHEE CUP 2023TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Smíšková Ema | - | Špádtová Marie | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, OSHEE CUP 2023TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Gollová, Kmochová | - | Špádtová, Švarcová | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, OSHEE & BOB SNAIL CUP 2024TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Vintuniak Mária | - | Špádtová Marie | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, OSHEE & BOB SNAIL CUP 2024TO Sokol Nehvizdy (D - 800), K: 2/2 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Bezoušková, Šperková | - | Špádtová, Švarcová | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
1. | 47 - II. třída D 05.05.2024 NT 11.05., TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L |
0 |
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Špádtová Marie | - | Zmátlová Hana | 1:6, 0:6 |
získané body: 0 b. |
05.05.2024 NT 11.05., 47 - II. třída D TO Sokol Nehvizdy - Sport.oddíl Týnec n/L | ||||
---|---|---|---|---|
team | Beneš, Špádtová | - | Kolomazníková, Zmátlová | 5:7, 4:6 |
získané body: 0 b. |