Název: |
SK Tenis Tour |
Datum: |
27.-27.08. |
Pořadatel: |
SK Tenis Kladno (300) |
Kódové číslo: |
916688 |
Dvorců + povrch: |
5 classic clay, grass |
Míče: |
Babolat |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Kleisner Ondřej |
Fr. Kloze 294 | |
272 01 Kladno | |
Tel. (1): |
777 747 946 |
E-mail: |
sktk@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 20.05.2022 16:16:24 |
2. |
Bernhardová Miley | 01.08.2014 | SK Tenis Kladno | volná karta | 20.06.2022 22:35:14 |
3. |
Simčišin Teodor | 20.03.2014 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou | volná karta | 26.06.2022 20:40:30 |
4. |
Kopecký Vincent | 13.11.2013 | SK Tenis Kladno | volná karta | 27.06.2022 21:48:08 |
5. |
Brindzejová Sabina | 23.01.2014 | TJ Kralupy | volná karta | 16.07.2022 15:40:17 |
6. |
Holomečková Nikola | 12.05.2013 | Pliskova Tennis Academy, z.s. | volná karta | 06.08.2022 17:17:13 |
7. |
Lukešová Kristýna | 12.10.2013 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.08.2022 13:43:21 |
8. |
Zhuk Sofie | 20.06.2014 | SK LAMA o.s. | volná karta | 16.08.2022 12:47:35 |
9. |
Kraus Jakub Josef | 30.07.2014 | LTK Liberec | volná karta | 22.08.2022 12:14:31 |
10. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 22.08.2022 18:47:15 |
11. |
Procházková Julie | 26.02.2014 | SK Tenis Kladno | volná karta | 23.08.2022 12:11:02 |
12. |
Mrzena Albert | 17.12.2013 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.08.2022 11:05:42 |
13. |
Schwarzová Kateřina | 14.10.2014 | TK Most | volná karta | 24.08.2022 12:07:02 |
14. |
Pírek Pavel | 06.08.2014 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 24.08.2022 15:17:23 |
15. |
Podlahová Anna | 17.06.2013 | I.ČLTK Praha | volná karta | 24.08.2022 15:32:23 |
16. |
Fukárek Ota | 19.06.2013 | Sokol Čimice | volná karta | 24.08.2022 15:38:24 |
17. |
Šmejkalová Elen | 22.07.2013 | LOB S.A. Bohnice, z.s. | volná karta | 24.08.2022 16:24:45 |
18. |
Koulová Anna | 31.01.2013 | TK Olymp Praha | volná karta | 24.08.2022 17:33:12 |
19. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | volná karta | 25.08.2022 08:51:33 |
20. |
Hanzík Maxmilián | 23.11.2013 | TK Start Praha-Topolka | volná karta | 25.08.2022 14:53:12 |
21. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | volná karta | 25.08.2022 14:55:26 |
22. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | volná karta | 26.08.2022 17:20:42 |
23. |
Čápová Victoria | 28.08.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 26.08.2022 17:40:22 |
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Zavoral Jakub | 19.04.2013 | TJ SVAH Všebořice, o.s. | odhlášeno pořadatelem | 26.08.2022 17:20:02 |
2. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno pořadatelem | 26.08.2022 17:20:21 |