Datum: |
19.-19.08. |
Pořadatel: |
LTC Modřany 2005 (300) |
Kódové číslo: |
916637 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodička Jan |
Matjuchinova 717 | |
15600 Praha 5 - Zbraslav | |
Tel. (1): |
774774195 |
E-mail: |
info@ltc2005.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Hugová Karolína | 25.11.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 06.04.2023 14:52:38 |
2. |
Vrbatova Lilian | 15.08.2014 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | volná karta | 06.04.2023 20:46:58 |
3. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | volná karta | 09.04.2023 13:50:35 |
4. |
Talpa Robin | 22.03.2015 | I.ČLTK Praha | volná karta | 24.04.2023 20:30:30 |
5. |
Cháb Martin | 10.07.2015 | SK Žalov | volná karta | 30.05.2023 19:03:15 |
6. |
Coxon Harry | 18.11.2015 | TK LTC Děčín | volná karta | 04.06.2023 07:34:45 |
7. |
Dolečková Darija | 15.03.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 12.06.2023 15:08:55 |
8. |
Oralová Catarina | 25.11.2015 | CTA Rudná | volná karta | 13.06.2023 15:22:23 |
9. |
Zedník Richard Jan | 27.06.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 24.06.2023 19:45:33 |
10. |
Brožek František | 09.01.2014 | LTC Modřany 2005 | volná karta | 04.07.2023 09:57:23 |
11. |
Zámečník Emili | 22.05.2014 | TK Strakonice | volná karta | 17.07.2023 13:42:41 |
12. |
Tomšík Adam | 26.07.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 17.07.2023 18:38:04 |
13. |
KNOPPOVÁ Aneta | 04.02.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 29.07.2023 18:03:36 |
14. |
KNOPPOVÁ Ema | 04.02.2015 | SK HAMR, z.s. | volná karta | 29.07.2023 18:07:39 |
15. |
Verbeščuková Rebeka | 03.05.2016 | TK Sparta Praha | volná karta | 30.07.2023 20:47:49 |
16. |
Faltin Maxmilián | 01.10.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 31.07.2023 14:13:44 |
17. |
Vymyslická Zoe | 12.01.2014 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | volná karta | 31.07.2023 19:35:25 |
18. |
Bernhardová Miley | 01.08.2014 | SK Tenis Kladno | volná karta | 02.08.2023 16:35:50 |
19. |
Mertl David | 25.06.2014 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | volná karta | 08.08.2023 16:18:36 |
20. |
Koulová Stella | 09.11.2015 | TK Sparta Praha | volná karta | 11.08.2023 10:41:27 |
21. |
Dreier Dominic | 19.10.2015 | TK Sparta Praha | volná karta | 13.08.2023 09:56:40 |
22. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 13.08.2023 15:17:07 |
23. |
Derfl Benjamin | 28.08.2014 | Sokol Čimice | volná karta | 14.08.2023 12:29:17 |
24. |
Hamouz Pavel | 11.05.2015 | Sokol Řeporyje | volná karta | 14.08.2023 13:20:32 |
25. |
Semerák David | 21.01.2015 | Wilson tenis centrum z.s. | volná karta | 15.08.2023 10:56:07 |
26. |
Čápová Victoria | 28.08.2014 | TJ Spoje Praha | volná karta | 16.08.2023 10:59:00 |
27. |
Pavlík Sebastián | 14.11.2014 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 16.08.2023 16:58:10 |
28. |
volná karta | volná karta |
|||
29. |
volná karta | volná karta |
|||
30. |
volná karta | volná karta |
|||
31. |
volná karta | volná karta |
|||
32. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno hráčem | 28.05.2023 15:51:34 |
2. |
Holejšovská Julie | 11.11.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 25.06.2023 22:48:43 |
3. |
Haišman Jaroslav | 25.04.2014 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 27.06.2023 08:57:31 |
4. |
Benda Štěpán | 05.11.2014 | TK SB Světlá n.Sáz. | odhlášeno hráčem | 01.07.2023 22:53:11 |
5. |
Trkovská Ema | 21.02.2015 | Orel jednota Praha-Balkán | odhlášeno hráčem | 05.08.2023 19:37:13 |
6. |
Davis Eva | 29.01.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 09.08.2023 10:42:27 |
7. |
Vanerová Nela | 24.04.2014 | TJ Spoje Praha | odhlášeno hráčem | 12.08.2023 19:08:04 |
8. |
Svoboda Iva | 12.11.2015 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 13.08.2023 08:09:09 |
9. |
Bernas Skrollan | 24.06.2014 | TK Olymp Praha | odhlášeno hráčem | 14.08.2023 13:43:55 |
10. |
Bernas Berg | 10.11.2016 | TK Sparta Praha | odhlášeno hráčem | 14.08.2023 13:45:02 |
11. |
Tesárková Nikol | 15.10.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno pořadatelem | 14.08.2023 14:02:54 |
12. |
Černíková Terezie | 19.12.2014 | Slavoj Litoměřice | odhlášeno hráčem | 14.08.2023 22:21:36 |
13. |
Kodrová Lucie | 09.10.2014 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 16.08.2023 08:03:50 |
14. |
Jandová Karolína | 08.02.2014 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 18.08.2023 10:00:25 |
15. |
Filatov Egor | 20.05.2014 | LTC Modřany 2005 | odhlášeno pořadatelem | 18.08.2023 16:24:13 |