Datum: |
23.-23.04. |
Pořadatel: |
CTA Rudná (300) |
Místo konání: |
Rudná u Prahy |
Kódové číslo: |
916503 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
15 |
Prezentace v |
Ne do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Čermák Pavel |
Hořelické náměstí 1130 | |
252 19 Rudná u Prahy | |
Tel. (1): |
777967597 |
E-mail: |
pavel@tenisrudna.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Rygalin Rolan | 20.03.2014 | Sokol Praha Dejvice | volná karta | 05.04.2023 19:11:36 |
2. |
Žemličková Emma | 03.05.2014 | TK Škoda Plzeň z.s. | volná karta | 06.04.2023 22:14:43 |
3. |
Zlámala Dominik | 06.06.2014 | TK Slavia Plzeň | volná karta | 06.04.2023 22:31:41 |
4. |
Pavlík Sebastián | 14.11.2014 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 07.04.2023 12:01:16 |
5. |
Hájková Karolína | 13.02.2014 | TK Sparta Praha | volná karta | 07.04.2023 12:35:45 |
6. |
Chlustinová Viktorie | 08.10.2014 | Lokomotiva Zdice | volná karta | 07.04.2023 21:35:18 |
7. |
Doležal Jaroslav | 23.01.2014 | TK Hořovice | volná karta | 08.04.2023 16:14:04 |
8. |
Fiala Matyáš | 06.10.2014 | TK Benešov | volná karta | 08.04.2023 22:42:34 |
9. |
Hadrava Erik | 16.03.2015 | Lokomotiva Beroun | volná karta | 11.04.2023 18:20:04 |
10. |
Tvarůžková Natálie | 11.05.2015 | LTC Rakovník | volná karta | 14.04.2023 14:52:29 |
11. |
Pištěk Tomáš | 16.03.2015 | Tenis Cibulka | volná karta | 16.04.2023 20:29:03 |
12. |
Koudelová Sabina | 06.06.2014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | volná karta | 17.04.2023 17:00:42 |
13. |
Kubátová Valerie Anna | 03.05.2015 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 20.04.2023 10:39:04 |
14. |
Janoštíková Klára | 25.02.2015 | TC ESO Praha z.s. | volná karta | 21.04.2023 19:52:10 |
15. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|
1. |
Vávra Antonín | 27.11.2015 | SK HAMR, z.s. | odhlášeno hráčem | 13.04.2023 09:59:34 |
2. |
Kodl Václav | 02.06.2014 | SK Aritma Praha | odhlášeno hráčem | 13.04.2023 14:40:30 |
3. |
Chaloupka Jakub | 28.11.2014 | TK Žatec | odhlášeno hráčem | 13.04.2023 21:06:33 |
4. |
Kovařík Emily | 26.09.2015 | I.ČLTK Praha | odhlášeno hráčem | 18.04.2023 18:45:06 |
5. |
Křížová Dara | 29.09.2014 | CTA Rudná | odhlášeno pořadatelem | 19.04.2023 11:22:56 |
6. |
Katra Sofie | 19.05.2014 | CTA Rudná | odhlášeno pořadatelem | 20.04.2023 10:19:44 |
7. |
Pechová Anna | 08.01.2014 | Lokomotiva Zdice | odhlášeno hráčem | 20.04.2023 11:47:07 |
8. |
Osladilová Sára | 20.01.2014 | TK Konstruktiva, z.s. | odhlášeno pořadatelem | 21.04.2023 11:05:09 |
9. |
Mrkvičková Josefína | 03.03.2014 | TK Hlinsko | odhlášeno pořadatelem | 22.04.2023 15:20:16 |