Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
12.-14.06.
Pořadatel:
východočeský (P - 300)
Místo konání:
TOSK Žamberk
Kódové číslo:
816920
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kulhánek Jakub
Albrechtova 368
564 01 Žamberk
Tel. (1):
775130865
E-mail:
hostik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 11.6. do 18:00 formou sms u pořadatele p.Kulhánka, tel.: 775130865. Po rozlosování turnaje bude v systému ČTS zveřejněn hrací plán s příjezdy hráčů.
Každý hráč se při zahájení turnaje prokáže čestným prohlášením dle instrukcí od vedení VčOTS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Schovancová Alena 27.03.2009 TK Česká Třebová, z.s.
74
25
 
volná karta
16.05.2021 17:11:42
2.
Hladíková Emma 19.03.2010 TK Hlinsko
92
20
 
volná karta
14.05.2021 15:52:30
3.
Hönigová Adéla 02.06.2009 LTC Pardubice
130
15
 
volná karta
18.05.2021 19:10:23
4.
Čevorová Nela 15.05.2009 TO SK Žamberk
139
15
 
volná karta
05.06.2021 15:32:22
5.
Košková Aneta 19.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
144
15
 
volná karta
14.05.2021 10:20:52
6.
Blažková Kateřina 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
145
15
 
volná karta
16.05.2021 21:30:44
7.
Nermuťová Melisa 21.04.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
190
12
 
volná karta
14.05.2021 10:26:56
8.
Zběhlíková Ema 05.10.2009 Tenisový klub Eden
202
12
 
volná karta
16.05.2021 11:26:54
9.
Kučerová Andrea 17.01.2010 TC Dvůr Králové, z.s.
219
12
 
volná karta
14.05.2021 11:47:26
10.
Macháčková Sabina 15.06.2009 SK Týniště nad Orlicí
221
12
 
volná karta
30.05.2021 17:45:01
11.
Jindrová Anna 06.11.2009 TJ Lázně Bělohrad
238
9
 
volná karta
30.05.2021 14:29:38
12.
Rybičková Karolína 19.05.2009 TK Česká Třebová, z.s.
264
9
 
volná karta
14.05.2021 14:08:58
13.
Kotová Sofie 29.07.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
310
9
 
volná karta
14.05.2021 12:32:46
14.
Hájková Anna 01.03.2009 TK Ústí n. Orlicí
310
9
 
volná karta
16.05.2021 10:26:40
15.
Šrámková Sofie 29.03.2010 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
329
9
 
volná karta
30.05.2021 21:18:48
16.
Halamová Natálie 24.01.2009 TK Česká Třebová, z.s.
419
6
 
volná karta
14.05.2021 17:37:18
17.
Vaňková Karolína 31.03.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
423
6
 
volná karta
14.05.2021 15:42:21
18.
Dostálová Šárka 15.06.2009 Spartak Polička
451
6
 
volná karta
29.05.2021 16:52:55
19.
Goláňová Leona 02.01.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
462
6
 
volná karta
15.05.2021 12:59:12
20.
Hrabálková Lucie 26.04.2010 LTC Vysoké Mýto
487
6
 
volná karta
14.05.2021 11:32:42
21.
Červenková Nikita 25.04.2010 Tenisový klub Eden
615
4
 
volná karta
22.05.2021 21:52:40
22.
Vodehnalová Štěpána 06.05.2010 TO TJ Svitavy
656
4
 
volná karta
02.06.2021 11:36:50
23.
Dostálová Aneta 15.02.2010 TO SK Žamberk
760
4
 
volná karta
19.05.2021 15:57:10
24.
Jandíková Eva 19.06.2010 TO SK Žamberk
816
3
 
volná karta
20.05.2021 09:50:11
25.
Halamová Lucie 12.07.2010 TK Česká Třebová, z.s.
842
3
 
volná karta
14.05.2021 17:38:44
26.
Škorpíková Natálie 05.01.2011 TO TJ Svitavy
1098
1
 
volná karta
14.05.2021 10:29:47
27.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden
1098
1
 
volná karta
14.05.2021 11:31:34
28.
Svědíková Alexandra 04.09.2011 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1098
1
 
volná karta
14.05.2021 12:48:57
29.
Jančaříková Anna 09.08.2011 TK Hlinsko
1098
1
 
volná karta VČOTS
14.05.2021 14:39:15
30.
Korencová Hana 03.05.2011 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1098
1
 
volná karta pořadatele
16.05.2021 08:16:59
31.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice
1098
1
 
volná karta pořadatele
16.05.2021 12:08:30
32.
HORÁČKOVÁ Vanesa 25.07.2011 LTC Vysoké Mýto
1098
1
 
volná karta VČOTS
30.05.2021 11:38:57

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kašprišin Beata 02.09.2011 Tenis Centrum Nová Paka o.s.
1098
1
 
 
14.05.2021 13:47:59
2.
Ročínová Viktorie 23.03.2011 Tenisový klub Eden
1098
1
 
 
26.05.2021 09:06:55
3.
Říhová Jitka 14.10.2010 LTC Pardubice
644
4
 
 
03.06.2021 19:50:36
4.
Mudrochová Laura 19.08.2010 TO TJ Tesla Pardubice
405
6
 
 
07.06.2021 12:11:45
5.
Herzánová Valentýna 18.02.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
673
4
 
 
08.06.2021 15:27:39

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šedivá Anna 20.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
67
25
 
odhlášeno hráčem
24.05.2021 22:02:42
2.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
58
25
 
odhlášeno hráčem
28.05.2021 22:02:31
3.
Krejčová Kateřina 27.02.2011 TC Dvůr Králové, z.s.
1098
1
 
odhlášeno hráčem
07.06.2021 13:02:22
4.
Jelínková Julie 05.02.2010 Sokol Smiřice
680
4
 
zlomenina prstu
11.06.2021 11:23:44