Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Pořadatel:
LTC Kolín
Datum:
24.-27.07.
Věk. kategorie:
mladší žactvo
Ratajová Kateřina
Ratajová
Ratajová
Koutníková Bára
6:2, 6:2
Koutníková
Hofmanová Kristýna
6:3, 6:1
Ratajová
Žabová Eliška
6:1, 6:1
Jagodzinska
Jagodzinska Olimpia
6:0, 6:0
Jagodzinska
Gottvaldová Anna
6:0, 6:0
Gottvaldová
Janečková Lilien
1:6, 6:4, 6:1
Ratajová
Hozmanová Nella
6:0, 6:0
Ulihrachová
Ulihrachová Ella
6:0, 6:0
Ulihrachová
Ihnaťuková Karina
2:6, 6:4, 1:0 (5)
Ihnaťuková
Plešková Eliška
6:1, 6:0
Kočíková
Kotasová Eliška
6:2, 6:4
Ulrychová
Ulrychová Sofie
6:1, 6:1
Kočíková
Uchytilová Silvie
6:2, 6:2
Kočíková
Kočíková Barbora
6:1, 6:1
Poznámka pořadatele:
Neděle - obě dvouhry v 9:30h. čtyřhry ve 14:00h
Počet účastníků
15
Nasazení
CŽ
BH
Ratajová Kateřina
256
9
Kočíková Barbora
532
4
Žabová Eliška
633
4
Uchytilová Silvie
1
Plešková Eliška
1
Kotasová Eliška
1
Ulrychová Sofie
1
Ihnaťuková Karina
1
Kategorie : 4
Součet BH: 22
Kódové číslo akce: 812128
Ratajová Kateřina
-
Ulrychová Sofie
Ratajová
-
Ulrychová
Ratajová
-
Ulrychová
5:2, scr.
Synková
-
Bělinová
Synková Karolína
-
Bělinová Klára
Kočíková
-
Jagodzinska
Ihnaťuková Karina
-
Ulihrachová Ella
6:3, 7:5
Ihnaťuková
-
Ulihrachová
Kočíková
-
Jagodzinska
6:3, 6:2
Kočíková
-
Jagodzinska
Kočíková Barbora
-
Jagodzinska Olimpia
Počet dvojic
4
Nasazení
CŽ
BH
Ratajová Kateřina
256
9
Kočíková Barbora
532
4
Jagodzinska Olimpia
1
Ulihrachová Ella
1
Bělinová Klára
1
Ulrychová Sofie
1
Synková Karolína
1
Ihnaťuková Karina
1
Kategorie : 4
Součet BH: 19
Kódové číslo akce: 814128
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráče
datum narození
klub
Synková Karolína
08.12.2010
LTC Kolín
Bělinová Klára
12.11.2011
LTC Kolín