Název: | Tempo Praha | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 10.-12.02. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Brandtová Michaela (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kozáková Charlota | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Polášková Andrea | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Čápová Victoria | | | 6:4, 7:6 (4) | | |
| | | | | |
Kocandová Marie | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Vylitová Veronika (7) | | 4:6, 6:0, 1:0 (8) | | | |
| | | | | |
Poláková Julie | 0:6, 6:1, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Slobodová Gabriela (3) | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
Kontsevaia Monika | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kodrová Lucie | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pospíšilová Ester | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Poláčková Natálie | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Pechová Anna | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Plzáková Dominika (6) | | 6:2, 3:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Malinová Adéla | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kontsevaia Milana | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
Šolcová Zuzana (5) | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Altergott Larissa | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Krausová Sophie Anna | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kardoš Karla | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Lukešová Kristýna | scr. | | | | |
| | | | | |
Bucharová Mia | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Sedláková Denisa (4) | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Sedláčková Karla | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Fejfarová Nicol (8) | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Červená Vanessa | | 7:5, 3:2, scr. | | | |
| | | | | |
Žambochová Laura | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kožuská Ráchel | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Pyška Sofie | scr. | | | | |
| | | | | |
Knorová Anežka | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hertlová Izabela (2) | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazda Jiří (platná licence AV do 31.12.2025) |
Poznámka pořadatele: Plán na neděli: čvrtfinále a semifinály dvouhry. Hra začíná v 10.00. 4 hra je naplánována na 14.00.
Aktuální výsledky se zobrazují na http://vistasport.cz/VistaTV/VistaTV |
Hrací plán byl automaticky vylosován 09.02.2024 18:09:33 |
Fotografie:
Popis: Finalistky dvouhry |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Brandtová Michaela | 54 | 30 | Hertlová Izabela | 63 | 25 | Slobodová Gabriela | 119 | 15 | Sedláková Denisa | 132 | 15 | Šolcová Zuzana | 148 | 15 | Plzáková Dominika | 154 | 15 | Vylitová Veronika | 166 | 12 | Fejfarová Nicol | 167 | 12 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 139 |
Kódové číslo akce: 802102 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Slobodová Markéta | 22.04.2014 | SK HAMR, z.s. |
|