Pořadatel: | TK Neridé | Datum: | 11.-14.02. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Tvrzská Amélie (1) | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Luhanová Karolína | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Korencová Hana | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Nikodymová Kristýna | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Mabouka Sofia | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Blažková Barbora (8) | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Dudlová Denisa | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Slavíková Tereza (4) | | | | 7:6, 6:2 | |
| | | | | |
Suchánková Nikol | 6:0, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Maturová Sonia | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Střihavková Nela | scr. | | | | |
| | | | | |
Gabrielová Edita Luisa | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Michálková Daniela | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Michna Lisa (5) | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Arpa Sophia | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Cajthamlová Anežka | | | | | 6:0, 6:3 |
| | | | | |
Datlová Tina (7) | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Burešová Karolína | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kurylová Nicole | 3:6, 7:6, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Hugová Kateřina | | | 6:3, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | |
Stojanova Lija | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Posmyk Nicoletta Elly | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Klusáčková Barbora (3) | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Komárková Adéla | | | | 6:4, 3:6, 1:0 | |
| | | | | |
Hadrabová Radka (6) | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zeinerová Victoria | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | |
Polnicka Sofie | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Koulová Anna | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Ulrychová Sofie | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Svoboda Adéla | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šulcová Gabriela (2) | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence AV do 31.12.2024) |
Poznámka pořadatele: program úterý 9.30 finále dvouhry; livescore dostupné na vistasport.cz; pro upřesnění volejte na 702 034 617 |
Hrací plán byl automaticky vylosován 10.02.2023 18:09:39 |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Tvrzská Amélie | 42 | 30 | Šulcová Gabriela | 49 | 30 | Klusáčková Barbora | 51 | 30 | Slavíková Tereza | 53 | 30 | Hadrabová Radka | 59 | 30 | Michna Lisa | 59 | 30 | Datlová Tina | 61 | 25 | Blažková Barbora | 64 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 230 |
Kódové číslo akce: 802089 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubíková Kateřina | 05.04.2012 | I.ČLTK Praha |
|