Název: | O Kutnohorský groš | Pořadatel: | Sparta Kutná Hora | Datum: | 21.-24.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šimek Kristián | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Venc Tomáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Turek Ondřej | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Michna Gabriel | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Roček Eduard | | | | | | |
| | | | | | |
Horáček Filip | | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Bělohlávek Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Barina Václav | | | 2:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šmejcký Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Techlovský Tomáš | | | | | scr. | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Luxa Tommy | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Matějka Ondřej | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Václavek Tomáš | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hron Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Hnátek Marek | | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Jakeš Michael | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Baštýř Jakub | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Záhornický Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pšeničný Dmitrij | | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jaroš Vojta | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Krejčík David | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Bílek Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Kovář Josef | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Zvolánek Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Dočekal Jakub | | | 6:3, 7:6 (1) | | | |
| | | | | | |
Kváš Marian | 3:6, 7:6 (5), 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Dufek Pavel Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Krechler Daniel | | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šturma Sebastian | | 3:6, 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Zapský Tobiáš | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Toman Karel | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (5), 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jourdren Philippe | | | | | | |
| | | | | | |
Manhart Jakub | | | | 6:4, 5:7, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Janoušek Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Mallinos Lucas | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Linhart Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program úterý 24.8.
Možnost rozehrávky od 8:30 hod.
9:30 Šimek-Dufek
Hráč Techlovský scr.-zranění při rozehrávce
Finále z důvodu nepříznivého počasí odehráno v hale.
|
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Šimek Kristián | 50 | 35 | Linhart Adam | 58 | 35 | Dufek Pavel Oliver | 64 | 30 | Techlovský Tomáš | 66 | 30 | Šmejcký Marek | 77 | 30 | Krechler Daniel | 82 | 25 | Ježek Vojtěch | 109 | 25 | Záhornický Matyáš | 110 | 25 |
Kategorie : 10 | Součet BH: 235 |
Kódové číslo akce: 712252 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pelda Martin | 26.03.2010 | SK HAMR, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Moravec Nicolas | 09.04.2009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|