Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A3
Pořadatel:  Beskydský tenisový klub
Datum:  11.-15.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Staněk Dominik
6:2, 6:1
 
Slováček Martin
6:1, 6:0
 
Štěpánek Adam
6:1, 6:3
 
 
 
Martinovský Tobiáš
6:2, 6:3
 
 
 
Dorazil Tadeáš
6:4, 6:2
 
 
 
Výtisk Antonín
6:1, 6:2
 
 
 
Cecava Patrick
6:3, 2:6, 6:0
 
 
 
Palacký Jakub (7)
6:1, 6:0
 
 
 
Janoušek Šimon (4)
6:1, 6:1
 
 
 
Pajer Vítek
6:1, 6:0
 
 
 
Hron Lukáš
6:1, 6:1
 
 
 
Mikeš David
6:4, 6:4
 
 
 
Bill Adam
6:3, 7:5
 
 
 
Šenk Jan
4:6, 7:5, 6:3
 
 
 
Vurm Gustav
6:0, 6:1
 
 
 
Barina Václav (5)
1:6, 6:4, 6:2
 
 
 
 
6:1, 3:2, scr.
 
Michna Gabriel (6)
 
 
6:2, 6:2
 
Konderla Denis
 
 
6:4, 4:6, 6:4
 
Ječmínek Ondřej
 
 
7:6 (4), 6:1
 
Jastrábek Vít
 
 
6:2, 7:6 (9)
 
Šebek Filip
 
 
6:1, 6:0
 
Krkoška Šimon
 
 
6:1, 6:3
 
Koc Rafael
 
 
5:7, 6:1, 6:0
 
Jaroš Vojta (3)
 
 
6:1, 6:4
 
Smolík David (8)
 
 
7:6 (3), 6:3
 
Bury Lukasz
 
 
6:4, 6:1
 
Horáček Filip
 
 
6:3, 6:3
 
Turek Ondřej
 
 
6:2, 6:1
 
Nováček Bořivoj
 
 
6:2, 6:1
 
Rousek Jonáš
 
Dvořáček David
6:1, 6:2
 
Tomica Daniel
6:1, 6:2
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Zapský Tobiáš (2)
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír (platná licence AV do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 11.08.2022 17:53:33
Počet účastníků34
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Zapský Tobiáš 1845
Jaroš Vojta 3135
Janoušek Šimon 3235
Barina Václav 3735
Michna Gabriel 3835
Palacký Jakub 4135
Smolík David 4330
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 712184

Zapský Tobiáš - Kačín Ondřej (1)
 
 
 
Výtisk Antonín - Bury Lukasz
6:2, 6:1
 
Smolík David - Štěpánek Adam
6:4, 6:2
 
Cecava Patrick - Mikeš David
6:1, 6:1
 
 
 
Staněk Dominik - Šenk Jan
6:1, 4:6, 1:0 (2)
 
 
 
Barina Václav - Michna Gabriel (3)
6:3, 3:6, 1:0 (6)
 
 
 
Šebek Filip - Turek Ondřej
6:4, 6:2
 
 
 
Jastrábek Vít - Dvořáček David
7:5, 6:0
 
 
 
Koc Rafael - Horáček Filip
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:3, 6:1
 
Dorazil Tadeáš - Krkoška Šimon
 
 
6:4, 6:3
 
Vurm Gustav - Ječmínek Ondřej
 
 
6:0, 6:2
 
Pajer Vítek - Nováček Bořivoj
 
 
6:0, 6:2
 
Tomica Daniel - Slováček Martin (4)
 
 
6:0, 3:6, 1:0 (7)
 
Konderla Denis - Bill Adam
 
 
6:2, 6:0
 
Palacký Jakub - Rousek Jonáš
 
 
6:1, 6:3
 
Martinovský Tobiáš - Hron Lukáš
 
 
6:3, 6:1
 
Jaroš Vojta - Janoušek Šimon (2)
 
Rozhodčí turnaje: Tomis Jaromír (platná licence AV do 31.12.2023)

Hrací plán byl automaticky vylosován 12.08.2022 11:04:21
Počet dvojic17
NasazeníBH
Kačín Ondřej 1345
Zapský Tobiáš 1845
Jaroš Vojta 3135
Janoušek Šimon 3235
Barina Václav 3735
Michna Gabriel 3835
Palacký Jakub 4135
Smolík David 4330
Kategorie : 12Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 714184

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vičar Tomáš01.06.2011TK Na Dolině o.s.
Motal David21.05.2012TC Dvůr Králové, z.s.
Rusňák Tadeáš15.05.2011TK Slavia Plzeň
Havlásek Vojtěch29.11.2011TC Dvůr Králové, z.s.
Vokáč František24.03.2010Rožnovský tenisový klub