Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  SK HAMR, z.s.
Datum:  09.-13.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Papavasiliu Nikolaos
 
 
 
LUKŠ PATRIK
4:6, 7:6 (3), 6:3
 
Šára Dominik
6:1, 6:1
 
Kovář Josef
6:2, 6:4
 
Mráz Jakub
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Techlovský Tomáš
 
Eversfield Thomas
6:4, 7:5
 
 
 
Jourdren Philippe
6:1, 6:4
 
Kačín Ondřej
4:6, 6:4, 6:3
 
Záhornický Matyáš
6:1, 5:7, 6:3
 
Witoš Ondřej
3:6, 6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Robenek Štěpán
 
Svoboda Patrik
6:3, 6:4
 
 
 
Mikeš Marek
2:6, 6:4, 3:0, scr.
 
Hrnčíř Jakub
6:4, 6:3
 
Barina Václav
6:1, 6:3
 
Drlík David
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:2
 
Šuda Štěpán
 
Linhart Adam
2:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Fejka Štěpán
1:6, 6:4, 6:4
 
Krechler Daniel
6:3, 6:4
 
Maršík Matyáš
6:2, 7:6 (5)
 
Pšeničnyj Dmitrij
6:2, 6:0
 
 
7:5, 6:4
 
Novák Matěj
 
Šimek Kristián
4:6, 6:2, 6:4
 
 
 
Lošák Petr
6:3, 6:0
 
Šmejcký Marek
6:1, 6:1
 
Motal Jan
6:0, 6:4
 
Buba Alexej
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Vomela Tomáš
 
Dufek Pavel Oliver
6:4, 6:1
 
 
 
Přáda Jaroslav
6:1, 6:2
 
Moravec Nicolas
7:5, 6:0
 
Slavík  Jakub
6:4, 6:3
 
Ježek Vojtěch
2:6, 6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:2
 
Köhler Matěj
 
Fencl Tomáš
6:3, 6:1
 
 
 
Perůtka Matyáš
6:0, 6:2
 
Janoušek Šimon
6:1, 6:3
 
Zapský Tobiáš
6:4, 2:6, 6:4
 
Mohamed Rahman
6:3, 5:7, 7:5
 
 
6:0, 6:3
 
Havel Tomáš
 
Kliment Matúš
7:5, 7:5
 
 
 
Jaroš Vojta
6:0, 6:0
 
Kabrhel Šimon
6:2, 6:1
 
Brettl Tobiáš
6:3, 6:3
 
Zeman Patrik
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Vágner Dominik
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Papavasiliu Nikolaos 2945
Vágner Dominik 3645
Svoboda Patrik 4035
Köhler Matěj 4135
Novák Matěj 4335
Fencl Tomáš 4735
Robenek Štěpán 4935
Šimek Kristián 5035
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 712079

Vágner Dominik - Novák Matěj
 
 
 
Motal Jan - Záhornický Matyáš
6:0, 6:1
 
Mohamed Rahman - Mráz Jakub
6:4, 6:4
 
Michna Gabriel - Hájek Petr
6:4, 6:2
 
Hrnčíř Jakub - Přáda Jaroslav
6:4, 4:6, 1:0 (5)
 
 
6:2, 6:1
 
Moravec Nicolas - Eversfield Thomas
 
Svoboda Patrik - Linhart Adam
6:4, 4:6, 1:0 (4)
 
 
 
Kovář Josef - Luxa Tommy
6:2, 6:1
 
Janoušek Šimon - Zapský Tobiáš
6:0, 6:1
 
Maršík Matyáš - Mikeš Marek
6:2, 6:3
 
Lošák Petr - Witoš Ondřej
6:3, 6:3
 
 
7:5, 6:2
 
Šuda Štěpán - Vomela Tomáš
 
Techlovský Tomáš - Šmejcký Marek
4:6, 6:2, 1:0 (6)
 
 
 
Pšeničnyj Dmitrij - Jourdren Philippe
6:2, 6:2
 
Slavík  Jakub - Krechler Daniel
7:5, 6:1
 
LUKŠ PATRIK - Zeman Patrik
6:2, 7:6 (7)
 
Kabrhel Šimon - Drlík David
6:1, 6:2
 
 
7:5, 7:6 (5)
 
Fencl Tomáš - Robenek Štěpán
 
Kliment Matúš - Havel Tomáš
6:3, 6:2
 
 
 
Perůtka Matyáš - Dufek Pavel Oliver
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Fejka Štěpán - Kačín Ondřej
6:2, 6:4
 
Brettl Tobiáš - Ježek Vojtěch
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Barina Václav - Jaroš Vojta
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 3:6, 1:0 (6)
 
Köhler Matěj - Šimek Kristián
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Vágner Dominik 3645
Svoboda Patrik 4035
Köhler Matěj 4135
Novák Matěj 4335
Fencl Tomáš 4735
Robenek Štěpán 4935
Šimek Kristián 5035
Eversfield Thomas 5235
Kategorie : 12Součet BH: 290
Kódové číslo akce: 714079

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kusý Jakub06.05.2009TK Sparta Praha
Krejčí Tomáš25.03.2009Tenis Dobříš
Kreysa Jan02.09.2009LTK Liberec
Fejka Matěj23.06.2009TK Slavia Plzeň

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jaroš Vojta26.02.2011LTK Liberec