Název: | B Praha | Pořadatel: | SK HAMR, z.s. | Datum: | 05.-09.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Kabrhel Šimon | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Hron Lukáš | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Skořepa Adam | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hájek Petr | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Ječmínek Ondřej | 6:4, 4:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Stehlík Vilém | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | |
Rieser Sedrik Aurelius | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Zapský Tobiáš | | | | 6:1, 6:3 | |
| | | | | |
Kolesár Jaroslav | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Polášek Oliver | | 6:0, 7:6 (2) | | | |
| | | | | |
Hanzelín Tobiáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sviták Matěj | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | |
Drábek Jan | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Černík Daniel | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Štěpánek Adam | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Luxa Tommy | | | | | 6:1, 6:1 |
| | | | | |
Vlček Štěpán | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Dvořák Jonáš | | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Jakeš Michael | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Wollner Filip | | | 7:6 (5), 6:3 | | |
| | | | | |
Baštýř Jakub | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Manhart Jakub | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jaroš Vojta | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Michna Gabriel | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | |
Pajer Vítek | 6:2, 4:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Turek Ondřej | | 6:2, 7:6 (2) | | | |
| | | | | |
Weigert Matyáš | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kocanda Petr | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | |
Šuda Jakub | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kačín Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Finále úterý v 10 hodin. Rozehrávky od 9:30 kurt č. 16. |
| Počet účastníků | 30 | Nasazení | CŽ | BH | Kabrhel Šimon | 21 | 60 | Kačín Ondřej | 45 | 35 | Zapský Tobiáš | 49 | 35 | Jaroš Vojta | 51 | 35 | Michna Gabriel | 68 | 30 | Štěpánek Adam | 76 | 25 | Rieser Sedrik Aurelius | 83 | 25 | Luxa Tommy | 86 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 270 |
Kódové číslo akce: 702137 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha |
|