Pořadatel: | TK Zlín | Datum: | 04.-07.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Barina Václav (1) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sláma Daniel | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Tomek Jakub | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Hubcej Matyáš | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Oliver | | 2:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bačík Bedřich | | | | 6:3, 3:6, 1:0 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bednář Ondřej | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek Daniel | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Nováček Bořivoj (8) | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šuda Jakub (4) | | | | | 6:7 (2), 6:3, 1:0 (8) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drábek Jan | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Ječmínek Ondřej | 7:6 (5), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Šenkyřík Ivo | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Navláčil Eliáš | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kobosil Oskar | | | | 6:1, 5:7, 1:0 (3) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Neudik Rafael | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krejčí Filip | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Blaščík Matyáš Dominik | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Dvořáček David (7) | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | | |
Koc Rafael (5) | | | | | | |
| | | | | | |
Šenk Jan | | 4:6, 6:4, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | | |
Bělíček Vlastimil | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 2:6, 6:1, 1:0 (3) | | | |
| | | | | | |
Bulejka Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Florián Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Syryčanský Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šimonič Noel Sandro | | | | | | |
| | | | | | |
Koběrský Petr | | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Urban Sebastián | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vurm Gustav (3) | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | 6:1, 6:2 | |
| | | | | | |
Bury Lukasz (6) | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Čechman Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Schamberger Sebastian | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:2, 6:4 | | |
| | | | | | |
Remeš Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Přívara Jakub | | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Lešingr Jiří | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dorazil Tadeáš (2) | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence AV do 31.12.2024) |
Hrací plán byl automaticky vylosován 03.03.2023 18:14:45 |
| Počet účastníků | 38 | Nasazení | CŽ | BH | Barina Václav | 18 | 45 | Dorazil Tadeáš | 22 | 45 | Vurm Gustav | 34 | 35 | Bury Lukasz | 35 | 35 | Šuda Jakub | 38 | 35 | Koc Rafael | 45 | 35 | Dvořáček David | 56 | 30 | Nováček Bořivoj | 60 | 30 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 290 |
Kódové číslo akce: 702115 |
|
|