Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  východočeský
Datum:  11.-13.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Blažková  Klára (1)
 
Čevorová Nela
scr.
 
Košková Aneta
6:0, 6:0
 
Zběhlíková Ema
7:5, 6:4
 
Rolencová Sofie
6:3, 7:5
 
Kánská Alžběta
6:4, 6:0
 
Kučerová Andrea
6:0, 6:0
 
Schovancová Alena (5)
6:3, 6:2
 
Šedivá Anna (4)
7:5, 7:5
 
Pospíšilová Anna Milada
6:1, 6:0
 
Kovalovská Laura
6:0, 6:1
 
Jindrová Anna
6:3, 6:3
 
Kotová Sofie
2:6, 6:4, 6:3
 
Buchmüllerová Laura
6:2, 6:4
 
Macháčková Sabina
6:2, 6:1
 
Nálevková Barbora (6)
6:2, 6:1
 
Blažková Kateřina (8)
6:1, 6:0
 
Červenková Nikita
6:1, 6:1
 
Mudrochová Laura
6:2, 6:0
 
Goláňová Leona
6:3, 6:3
 
Nermuťová Melisa
6:2, 6:1
 
Dubovská Anna
6:1, 6:1
 
Polášková Alena
6:0, 6:2
 
Hrdinová Sofie (3)
6:0, 6:0
 
Řezáčová Štěpánka (7)
6:4, 6:0
 
Klusáčková Barbora
7:6 (4), 7:5
 
Snášilová Nikola
7:6 (4), 4:6, 6:3
 
Korencová Hana
6:4, 4:6, 6:4
 
Rybičková Karolína
6:3, 6:2
 
Krejsová Nikola
6:1, 6:4
 
Hönigová Adéla
6:0, 6:0
 
Vobořilová Anna (2)
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Zahájení 9:00 Košková-Zběhlíková, Rolencová-Kánská, Kučerová-Schovancová, Šedivá-Pospíšilová, Kovalovská-Jindrová, Kotová-Buchmüllerová, Macháčková-Nálevková, Blažková Kat.-Červenková, Mudrochová-Goláňová. Možnost rozehrávky 8:30-8:50 Následuje: Nermuťová-Dubovská, Polášková-Hrdinová a dále pavoukem dolů.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Blažková Klára 4520
Vobořilová Anna 6115
Hrdinová Sofie 7215
Šedivá Anna 8715
Schovancová Alena 9612
Nálevková Barbora 9812
Řezáčová Štěpánka 12112
Blažková Kateřina 12212
Kategorie : 8Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 612920

Šedivá Anna - Vobořilová Anna (1)
 
 
 
Snášilová Nikola - Nermuťová Melisa
6:0, 6:1
 
Jindrová Anna - Kovalovská Laura
6:4, 6:4
 
Hönigová Adéla - Košková Aneta (4)
6:1, 6:3
 
Klusáčková Barbora - Mudrochová Laura
6:2, 6:3
 
Korencová Hana - Kotová Sofie
6:4, 6:2
 
Blažková Kateřina - Kučerová Andrea
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Rybičková Karolína - Kánská Alžběta
6:3, 6:2
 
Macháčková Sabina - Čevorová Nela
6:2, 4:6, 1:0 (6)
 
Goláňová Leona - Pospíšilová Anna Milada
6:1, 6:3
 
Nálevková Barbora - Zběhlíková Ema (3)
6:3, 6:1
 
Krejsová Nikola - Buchmüllerová Laura
6:4, 6:2
 
Polášková Alena - Dubovská Anna
6:1, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Schovancová Alena - Řezáčová Štěpánka (2)
 
Rozhodčí turnaje: Knoflíček Zdeněk (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Pondělí 10:00 finále singla, v 15:00 o 3.místo
Počet dvojic14
NasazeníBH
Vobořilová Anna 6115
Šedivá Anna 8715
Schovancová Alena 9612
Nálevková Barbora 9812
Řezáčová Štěpánka 12112
Blažková Kateřina 12212
Zběhlíková Ema 1349
Hönigová Adéla 1399
Kategorie : 8Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 614920

Tisková PDF verze hracího plánu